Відповідь:багато на кожну рису
Цитатна характеристика Павлуші
Дружба - "Я бiг поряд з Явою нога в ногу, наче ми були один механiзм. I менi здавалося, що серця нашi теж б'ються, наче одне серце. Менi було дуже хороше! Мабуть, таке вiдчувають справжнi друзi-солдати, коли плече в плече йдуть в атаку. Отак бiг би й бiг на край свiту. Нема нiчого кращого в життi за дружбу!"
Гуморист, бешкетник, здатний на вигадку - "Одно… Ява і Павлуша пішли. От хлопці! Орли! Соколи! Гангстери, а не хлопці! Нема на них буцегарні»".
Врівноважений і спокійний - "Правильно. Коли за тобою женуться, бігти — останнє діло. Завжди треба спокійно йти. Тоді тебе ще й питатимуть: "Не бачив, тут такий не пробігав"? І ти спокійно можеш сказати: "Бачив. Отуди побіг".
Зневажливо ставляться до навчання - "Як добре було ще торік у четвертому класі! Ніяких тобі екзаменів. Краще було б і не переходити в п'ятий."
Гордий - "Нам би оце зараз плакати, казати: "Ми більше не будемо, одпустіть", а ми — ані слова. Горді ми!"
Доброта і чуйність - "— Якийсь фашист хотів позбутися, — сказав я. Цуценя, схиливши набік голову, глянуло спершу на Яву, потім, перехиливши на другий бік, глянуло на мене і заметляло хвостиком, очевидно, дякуючи за порятунок. Знайомство відбулося."
Читая вторую половину романа и эпилог я надолго задумался о том, может ли человек искупить свою вину и изменится после такого серьёзного поступка, как намеренное убийство.
С одной стороны, ... (распиши как он поверил в Бога и ради этого решил изменится и начать жизнь с чистого листа). С другой стороны, Родион никогда не сможет забыть тот день, все свои поступки и само убийсво.
Сам роман мне очень понравился. При прочтении я как будето испытывала все чувства и переживания персонажей, проживала дни вместе с ними. Я испытал весь спектр эмоций. От радости (за Дуню и Разумихина, например) до ужаса (при описании убийства и липкой луди крови на полу).