М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ertadaysma
Ertadaysma
25.11.2021 18:49 •  Литература

Кохання у творі м.м коцюбинського (Дорогою ціною)
P.s будут проверять через антиплагиат

👇
Ответ:
ojitovtitan
ojitovtitan
25.11.2021

                   Тема кохання  у літературі є вічною. А закохані люди,  незважаючи ні на які перепони, намагаються  бути разом. Саме про таке глибоке почуття кохання ми дізнаємося зі сторінок повісті Коцюбинського  «Дорогою ціною».  

         З перших же рядків, автор змушує читачів співчувати Остапу і Соломії. Сцена пращання  з передчуттям неминучої розлуки описана дуже зворушливо. Дівчина навіть уявити себе не може подальшого життя без Остапа. Але, знаючи, що коханному не можна залишатися в селі, бо йому загрожує рекрутчина або навіть катування й смерть від розлюченого пана,  Соломія сама наполягає на тому, щоб він тікав.  

        З подальших подій ми дізнаємося, що незабаром і Соломія  вирішила тікати слідом за Остапом, бо зрозуміла,  що  з ним готова на будь-які випробування долі, а без нього  - життя не життя…  

         Любов надала їй сил, рішучості й хоробрості, щоб ринутися за коханим у невідомість. Для того часу (коли жінці строго заборонялося навіть перевдягатися у чоловічий одяг, не кажучи вже про втечу від хозяїна-пана та чоловіка) – це був дійсний подвиг в ім'я любові.

            На жаль, усі подальші подї для цієї закоханої пари дісно несли лише неймовірні випробування на межі життя й смерті. Ледь оговтавшись після тяжкого поранення, Остап потрапляє у в’язницю. А віддана, терпляча і неймовірна мужня Соломія збирає усю свою волю й енергію, щоб реалізувати план звільнення коханного із  полона. Але не так сталося, як гадалося…    

           Соломія гине у бурхливих водах Дунаю. Не вдалося їй звити з коханим чоловіком щасливого  сімейного  гнізда.  

            Трагічна і доля Остапа.  Смерть коханої й подальша тяжка доля, що красномовно відображувалась на його спині, обпалили його долю, та не змогли спалити любов всього його життя. Бо згадка про Соломію була для нього і піснею вільного вітру, що лунала над безкраїми степами; і сонячним світлом, що зігрівала  його віддану душу; і яскравою блискавкою, що нагадувала про щастя побачень і біль розставання. А очікування зустрічі зі своєю половиною (що лежіть на дні Дунаю) стало єдиною його розрадою.

Объяснение:

4,7(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
RyashenkoNastya
RyashenkoNastya
25.11.2021

Повесть "Белый параход" интерестна тем, что в ней одновременно сосуществует и современнаяжизнь и древняя легенда.Главный герой повести семелетний мальчик, делит он свой мир на два измерения реальный мир  и древний мир, фантастический мир сказки и легенды, добра и справедливости.Мальчик оставлен родителями на попечение деда.В этой сказке у мальчика есть и верные друзья бинокль и портфель ,которым он доверял все свои тайны,мысли и мечты.В волшебном мире сказки мальчик встречается с отцом (родители его жили порознь с другим семьями поэтому его и вопитывал дедушка). Он мечтает превратится в рыбу и доплыть до Белого парахода, где матросом его отец, он хочет встреться с ним. И как во всякой сказке волшебный мир в который погружается мальчик волшебен и справедлив.Внутренний мир мальчика столкнулся с миром где зло побеждает добро.

4,7(77 оценок)
Ответ:
sweetmur
sweetmur
25.11.2021
 Книги он сам не писал, не мог ухватить тонкое перо, ускользавшее из его потных толстых пальцев, поэтому с целью получения гонораров он третировал свою несчастную жену, заставляя её досконально записывать свои бредовые рассуждения о том, почему ходит паровоз, венчающие собой роман о развратной жизни загнивающего класса "Война и мир", за каждую страницу которого он выуживал из лопухов-издателей по 500 рублей золотом. Придуманная Львом Толстым "кутузовская тактика" привела к ряду поражений России в первой мировой войне.
4,5(54 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ