ответ:Різдво - це одне з найголовніших свят. Воно душевне, тепле, світле, гармонійне, веселе.
У творі „Ніч перед Різдвом” зображено всі символи і традиції. Такі як: щірка, сонце, коляда, стіл з дванадцятьма стравами тощо. З давніх давен, люди збиралися в гурти, ходили колядувати, співати, танцювати. Згадаймо, як Оксана витанцьовувала в своїх червоненьких черевичках. Всі люди дуже раді цьому святу, адже всі збираються сім’ями, народився Ісус Христос!
Отже, на Різдво потрібно дотримуватися традицій, для того, щоб побути поруч з сім’єю, вшанувати Ісуса Христа.
Объяснение:
Объяснение:
Михайло Опанасович Булгаков народився в інтелігентній родині в місті Київ. Він був доктором за першою освітою, і деяку кількість часу працював за професією і навіть служив в період війни теж в якості доктора.
Тільки переїзд до Москви, який відбувся в 20-х роках попереднього століття, зробив з Булгакова літератора. Можливо, на творчі пориви також вплинуло і захоплення морфієм, яке, до речі, було досить докладно описано в романі морфій. Спочатку Булгаков писав фейлетони для журналів, після почав писати п'єси: Зойкіна квартира, Собаче серце, Фатальні яйця, Дні Турбіних та інші.
Автор користувався суттєвою популярністю і отримав можливість ставити власні твори в театрах. Досить рано (ближче до 30-х років) він задумує роман Майстер і Маргарита, який пише до закінчення своїх днів, деякі частини навіть залишаються недописаними. Проте, в його теперішній формі роман вважається закінченим.
У тридцяті роки письменник досить багато працює в театрі і в якості асистента режисера і як актор. Зокрема він зіграв у МХАТі у виставі Піквікський клуб. Деякий Творчий спад в певний період також обумовлювався цензурою і важкими часами, але при цьому Булгаков був вельми цінуємо владою, і є відомості про його відомому листі Сталіну.
Однією з характерних деталей його творів є використання образів і характерів, які автор зустрічав насправді. Наприклад, прототипом професора Преображенського є його дядько-гінеколог. Записки небіжчика багато в чому засновані на досвіді роботи в МХАТі.
Крім цього іншою деталлю слід назвати захоплення містикою, яке найбільше гається, звичайно, в Майстра і Маргариті, де досить багато окультної символіки, величезна кількість таємних масонських знаків. Проте, і в інших творах практично завжди гається містичний флер, які виражається через обставини, деталі або конкретних героїв.
На закінчення опису різноманітної творчості цього автора слід відзначити роботу над адаптаціями класики і кіносценаріями. Зокрема Булгаков робив адаптацію Мертвих душ для театру, написав сценарій Ревізора для кіно.