М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
victoriyasergi
victoriyasergi
09.12.2022 11:27 •  Литература

Как Данил смог уйти Хозяйки Медной горы
Прям очень !!​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
daria19802
daria19802
09.12.2022

Сама природа подбала про те, аби все, що є в ній живим, було красивим. Красивий ліс, що вдягнувся в зелені шати, красиве поле соняшників, що повернули свої голівки до сонця — всюди присутня краса, що милує око.

Дитину змалечку привчають бачити й творити красиве, бо потворне не розвиває й не спонукає до злету думки, творчості, прагнень.

Красивими є не лише речі чи сама природа. Красивими є люди, особливо красиві своєю душевною красою. Бо такі люди добрі, привітні, вони ніби світяться зсередини. Такі люди тримають нашу землю, на них тримається весь світ, отже, саме така краса врятує світ. Це краса людяності, краса чистих почуттів, краса думок.

4,7(42 оценок)
Ответ:
kononovadm
kononovadm
09.12.2022

Відповідь:

На уроках української літератури ми читаємо різні книги. Чесно кажучи, не всі з них мені хочеться читати (особливо щось історичне), але повість Ніни Бічуї “Шпага Славка Беркути” під цей список не підпадає.

Цю книгу я захотів прочитати одразу, як тільки почув, що вона про сучасних підлітків. Завжди цікавіше читати щось про таких як ти сам, ніж про тих, хто зовсім на тебе не схожий, ще й жив сто-двісті років назад. Отож, читати цю книгу я взявся з задоволенням. Тепер же хочу поділитись своїми враженнями.

Сюжет повісті доволі простий – він розповідає про життя чотирьох підлітків: Славка Беркуту, Юлька Ващука, Лілю Теслюк і Стефка Вуса. Здавалося б – що може бути цікавого в буденності чотирьох підлітків? Але мені читання видалось дуже цікавим, а все тому, що герої такі ж самі підлітки як і я, їхні проблеми схожі на мої, тому під час читання мені здавалось, що я спілкуюсь зі своїми добрими друзями, разом з ними переживаю негаразди і радію перемогам. Хотілось би розповісти про почуття, які в мене викликав кожен з героїв.

Славко Беркута – головний герой твору. Зазвичай головні герої – просто ідеальні ідеали, але Славко не такий. Авторка показала його складний життєвий шлях, його здатність помилятись, заздрити, робити дурні вчинки. Але за це герой став мені тільки ближчим! Часто я знаходив в його думках і діях частинку себе і це мене дуже з ним зріднило.

Юлько Ващук – друг і одночасно ворог Славка. Це дуже незвичайний персонаж. Не дивлячись на усі його негативні вчинки, я не переставав йому співчувати вродовж усього твору. Юлько дуже самотній, а, будучи підлітком, це переживати дуже важко. Я розумію вчинки хлопця, але зовсім не виправдовую його.

Ліля Теслюк – єдина головна героїня твору. Вона, так як і Славко з Юльком, неідеальна. Вона звичайна дівчина з своїми позитивними і негативними рисами. Завдяки своїй простоті вона мені і сподобалась. Я б теж був не проти мати таку подругу.

Стефко Вус – герой, у якого найскладніша (як на мене) життєва ситуація. Під час усього читання повісті я дуже сподівався, що Стефко не перейде на темний бік, не зважаючи на всі життєві проблеми. Мої сподівання збулися! Надіюсь, що далі його життя тільки налагоджуватиметься.

Загалом моє враження про книгу тільки позитивне. Повість, мабуть, одна з небагатьох, яка справді запала мені в душу і з героями якої я дуже зблизився. Щиро вдячний авторці за таку чудову просту історію, в якій кожен підліток може знайти частину себе і, що не менш, а можливо й більш, важливо, відповіді на деякі запитання, які триважать нас у цей період життя. Усім, хто ще не знайомий з повістю “Шпага Славка Беркути”, щиро рекомендую до прочитання!

Джерело: https://dovidka.biz.ua/vidhuk-do-tvoru-shpaha-slavka-berkuty

Пояснення:

4,5(5 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ