Датируется концом декабря 1826 г.— началом января 1827 г. Пушкин передал это стихотворное послание сосланным декабристам А. Г. Муравьевой, отъезжавшей из Москвы к мужу на каторгу в начале января 1827 г. Известен стихотворный ответ Александра Одоевского: «Струн вещих пламенные звуки...». Лирический герой стиха обращается к людям, которые пребывают в заточении. Он не указывает, кем ему приходятся адресанты, создавая сборный образ людей, пребывающих «во глубине сибирских руд». Он уверен, что действия и помыслы заточенных обязательно дадут свои плоды.
Декабристы — участники российского антиправительственного движения, члены различных тайных обществ второй половины 1810-х — первой половины 1820-х годов, организовавшие на Сенатской площади в Петербурге восстание 14 декабря 1825 года и получившие название по месяцу восстания.
Объяснение:
Басня "Волк на псарне" однозначно и без вариантов посвящена событиям войны 1812 г. (все прочие версии - откровенный бред). Написана басня в октябре 1812 г. В иносказательной форме в ней отражены провальные переговоры Наполеона с Кутузовым. Поняв, что занятие Москвы не привело к победе в войне и что русская столица по сути стала ловушкой для французской армии, Наполеон отправил к Кутузову переговорщика, который уверял, что французский государь хочет мира и готов обсудить условия завершения войны.
Объяснение:
Напевно кожен із нас замислювався над тим чи правильно поступила Ганна,що все життя приховувала і змовчувала.Хтось осуджує Ганну,а хтось виправдовує і жаліє.Не проживши життя Ганни не зрозумієш її вчинок.Я Ганну не осуджую бо в першу чергу вона думала про сина.Немаючи змоги самій виростити і виховати дитини,підкидає сина багатим бездітним людям.Але сама іде наймичкою,щоб бути рядом.Ніхто не розуміє що творилося в неї в душі.Радіючи кожного ранку коли малий Марко називав її мамою вона піклується про дитину,а ввечері плаче і проклинає свою долю.Навіть коли вмерла стара Настя,а Марко виріс і настав час одружуватися то відмовилася наймичка.Мотивуючи тим,що з її сина будуть насміхатися,бо він багатий,а вона наймичка.Наймичка натура-безмірно глибша,почуття у неї сильне,любов до сина перемагає все інше.Вона і тут ставила насамперед благополуччя свого сина.Вона каралася весь вік в чужій хаті,але була щаслива,хоч і на хвилинку,бо з нею був її син.Коли ж занедужала всі переживали і ось тоді вона вирішила відкрити свою тайну.Вирішила зняти гріх із душі,перед смертю все розповіла.
Мені здається,що кожна любляча мати,в такій ситуації,вчинила б як наймичка.Головне, щоб дитина ні в чому не потребувала,а любов свою віддавати можна і наймичкою.Тільки як жити з таким тягарем?Як винести всі тяготи долі?Але материнська любов всесильна і витерпіти можна все заради щастя дитини.
Ганна-сила,благодать,милість Божа.І завдяки цьому вона перенесла всі тяготи і незгоди долі.Все життя каралася,що Марко не знає хто його мати.Але перед самою смертю все розповідає і цим самим знімає камінь із своєї душі.
Мені здається,що запізно вона розповіла.Не змогли вони з сином наговоритись.Марко зрозумів би і прийняв,бо він її любив.
Объяснение:
УДАЧИ!