Великдень...Це дуже важливе свято як усього світу, так і моєї сім'ї. Навіть з самої назви ми бачимо, що це щось важливе, адже складаєсь з 2 слів: Великий і День. Справді цей день є величним адже саме тоді воскрес із мертвих Ісус Христос - наш Бог та покровитель.
На теренах України святкувати Великдень як Воскресіння Христа почали ще наприкінці перешого тисячоліття, з приходом християнства й святкується сьогодні.
Кожна родина святкує цей день по-різному. Одня сім'ї збираються разом і їдять свячену їжу, інші як звичайного дня просто сидять та дивляться телевізор.
Особисто моя сім'я відсвятковує Великдень ось таким чином. Дуже-дуже рано, близько п'ятої години ранку, ми прокидаємося та йдемо до церква зі святковими кшиками, щоб посвятити паску. Потім, посвятивши їжі, йдемо додому й накриваємо самачний стіл зі свячених продуктів. Ми снідаємо та лягаємо трішечки відпочивати. Зазвичай після невеличкого відпочинки мама і тато звонять своїм друзям та родичам і організовують пікнік. Мені це дуже подобається адже тоді я мою змогу привітати своїх друзів, братів та сестер з цим чудовим святом, граюся з ними та розважаюсь. Цілий день проходить дуже класно. Я із великим-првеликим задоволенням можу сказати, що саме Великдень - це моє улюблене свято, який єднає нас та зближує.
ответ: ⇒ Жил-был старик.
⇒ За тридевять земель, в тридесятом царстве.
⇒ Прежде три пары башмаков железных истопчешь, три посоха чугунных изломаешь, трипросвиры каменных изгложешь, чем найдешь меня, добра молодца!
⇒ Целовать-миловать, крепко к сердцу прижимать.
⇒ Явился перед девицей прекрасный царевич.
⇒ Повели они меж собой речи сладкие, хорошие.
⇒ "Полетай, мое перышко, во чистом поле, погуляй до поры до времени!"
⇒ Серебряное донце, золотое веретёнце; станешь кудель прясть - золотая нитка потянется!
⇒ Золотое пяльце да иголочка; ты только пяльце держи, а иголочка сама вышивать будет.
⇒ На той свадьбе и я был, вино пил, по усам текло, а во рту не было.