Петя Зубов был ленивым мальчиком, который не любил учиться, нечего не знал и все время опаздывал на занятия. Собрание чудес — рассказ Константина Паустовского, который показывает, что объединяет всех людей. В нем рассказчик признается, что в детстве у него была сокровенная мечта. Такие грезы бывают у каждого ребенка. У повествователя она была простой. Он желал увидеть и побывать на Боровском озере. Сумел ли рассказчик воплотить свою мечту в быль, и когда это у него получилось, узнайте вместе с ребятами из сказки. Она говорит о любви к Родине, природе и стремлении познакомиться с миром вокруг себя.
Объяснение:
Надеюсь ..
– Привіт, Алісо! Нещодавно я прочитав про тебе і твої неймовірні пригоди.
– Привіт! Тоді ти мене вже знаєш. А я тебе ще не знаю. Тож, давай знайомитись.
– Мене звати ... я є учень класу. Тобі не було лячно в підземній дивній країні?
– Звісно, спочатку було трішечки страшнувато. Згадую про чудодійні напої та їжу. Я була то великою, то зовсім крихітною. Я відкрила для себе багато такого, над чим раніше ніколи не замислювалась. А ти хочеш побувати у країні Чудес?
– Я думаю, що мені теж було б цікаво. Що корисного ти дізналася для себе?
– Я люблю спілкуватися з усіма. Та я зрозуміла, що “думати та казати – це не одне й те саме”. А зараз я поспішаю. Бувай!
– Бувай! Можливо, сьогодні після зустрічі з тобою мені присниться той чудовий сон. Там я буду блукати стежками країни Чудес, знайомитись з його дивними мешканцями, дізнаватись про неймовірні речі.
Объяснение:
Відповідь:
Здається, мова йде про оповідання О.Генрі "Останній листок". Якщо Мало - можете добавити щось своє.
Старий Берман - це герой оповідання О.Генрі "Останній листок". Старий художник, який все своє життя мріяв створити шедевр. Але в дійсності він не малював нічого, крім вивісок і реклам. На мій погляд, для створення шедевру потрібна не стільки майстерність і час, як ідея, поштовх. Берман був добрив чоловіком і так склалося в його житті, що цим поштовхом, який таки дозволив художнику-невдасі створити свій шедевр, стала новина про те, що життя молодої і гарної дівчини залежить від листків на плющі за вікном. Берман створий свій шедевр, але не на полотні. Шедевр, який ніколи не будуть виставляти в художніх галереях, продавати на аукціонах, прикрашати оселі, зберігати в приватним колекціях. Він створив шедевр, який всього навсього зберіг життя іншій людині.
Пояснення: