Аннотация к сказке "Три толстяка"
1)Доктор Арнери становится свидетелем неудачного восстания и видит бегство гимнаста Тибула. 2)Гвардейцы ломают куклу наследника Тутти и Толстяки приказывают Арнери починить ее.
3)Арнери теряет куклу, но находит Суок, которая вместе с ним идет во дворец и притворяется куклой.
4)Суок разговаривает с Тутти и получает ключ от зверинца.
5)Суок выпускает Просперо и тот убегает через подземный ход.
6)Суок хотят бросить зверям, но народ побеждает и Толстяков садят в клетку.
Эта сказка учит нас смелости, самоотверженности, добру и справедливости.Учит честно выполнять свое дело. Учит не быть жадными, жестокими. Учит тому, что власть должна заботиться о народе, а не угнетать его.
Мне понравилась эта сказка и особенно девочка Суок, которая оказалась очень храброй. Она совершенно не боялась за свою жизнь, потому что знала, что делает нужное и правильное дело. Она своим друзьям и друзья ей. Также мне очень нравится в этой сказке умный доктор Гаспар Арнери, честный и добрый.
Объяснение:
1. ответ (2) Петрушка
2. ответ (3) Селифан
3. ответ (4) пятки
4. ответ (1) Мижуев
5. ответ (2) сухарем
6. ответ (3) Фемистоклюс
7. ответ (4) Бонапарт
8. ответ (2) Феодулия
9. ответ (3) Павел Иванович
10. ответ (2) почтмейстер
11. ответ (1) бричка
12. ответ (3) Алкид
13. ответ (4) на медведя
14. ответ (3) Маниловка
15. ответ (2) шарманку
16. ответ (3) Манилов
17. ответ (4) ключницу
18. ответ (2) Коробочка
19. ответ (1) отец
20. ответ (3) в сговоре с контрабандистами
21. ответ (4) Коробочку
22. ответ (2) брусничного цвета
23. ответ (1) 2 крестьянина
24. ответ (3) Собакевич
25. ответ (2) Коробочка
Объяснение:
Митько головний герой пригодницької повісті Я. Стельмаха «Химера лісового озера, або Митькозавр з Юрківки». Змальовуючи його, автор не дає докладного опису його портрета. Внутрішні якості Митька: дотепність, вигадливість, кмітливість, цілеспрямованість, наполегливість, чесність, оптимізм. Думки після закінчення 5 класу були спрямовані на гарний заслужений літній відпочинок, який він хотів організувати без пильного цього батьківського нагляду. А для треба було поїхати на село до бабусі. Звичайно ж, батьки не хотіли відпускати його, але він був дуже переконливим у своїх доказах (потрібно було зібрати колекцію комах) і обіцяв чесно дотримувався всіх отриманих приписів. Мова героя на початку твору не звертає на себе увагу, але у кінці — суттєво змінюється: у ній починають з'являтися спеціальні слова-терміни, назви різних видів доісторичних тварин Дмитро Омельчук і Сергій Стеценко — звичайні школярі-шестикласники. Сергія і Митька друзів-шестикласників поєднує вік, інтереси, поведінка, риси характеру. Хлопці — справжні любителі природа, великодушні, дотепні, кмітливі, працьовиті наполегливі. А найголовніше вміють дружити, турбуватися один про вони