М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
analekss
analekss
12.08.2021 06:18 •  Литература

1 Почему Снегурочка пола навстречу любви, зная о предупреждении матери Весны? Как постепенно “оттаивало” ее сердце?
2. Как встреча с Мизгирем изменила Снегурочку? Сравните, какой она была
в начале пьесы и в последней сцене.

👇
Ответ:
kskvortsovak07
kskvortsovak07
12.08.2021

1. Не от любви она растаяла. А от негативного влияния общества - слабохарактерна оказалась - ее "взяли на "слабо". "А слабо тебе через костер? " - и прыгнула. Вместо того, чтоб спокойно сидеть дома и любить своего Ваньку.

2. встреча научила ее любить.

лучший ответ
4,4(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Метафора - це перенос значення з одного слова на інше, що має спільні ознаки. У байці метафорою є порівняння запорожців з вовками: "Ми волі не лишаєм, як вовки на полюванні". Це порівняння показує, що запорожці дуже сильні та незалежні, як вовки.

Анафора - це повторення одного й того ж слова або словосполучення на початку кількох речень. У байці анафорою є повторення слова "ми": "Ми волі не лишаєм, як вовки на полюванні. Ми правди не зраджуєм, як сонце за хмарою. Ми своїх не продамо, як жиди нашого Ісуса".

Інверсія - це порушення звичайного порядку слів у реченні. У байці інверсією є словосполучення "за Дунаєм козакує", де звичайний порядок був би "козакує за Дунаєм". Це створює ефект певної таємничості та загадковості.

Епітет - це слово, яке додається до іменника для підсилення його виразності. У байці епітетами є "сильні", "незалежні", "правдиві", "нашого Ісуса". Вони показують характеристики запорожців та їхню моральну силу.

4,4(34 оценок)
Ответ:
danilaokolot
danilaokolot
12.08.2021

Відповідь:

Пояснення:

Благородний лицар Дон Кіхот – герой і дивак Ідейний задум цього твору є глибоким і багатоплановим. З одного боку, Сервантес розвінчує середньовічні лицарські романи, яких у Іспанії з’явилося дуже багато. Для цього автор розгортає перед нами історію комічних пригод – пародію на лицарський роман.Та водночас письменник зобразив і широку картину сучасної Іспанії: протест проти гноблення суспільних верхів, злидні та безправ’я народу. Сам же Дон Кіхот стає благородним захисником пригнічених, борцем проти суспільної несправедливості.

4,7(58 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ