М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
fadrakla
fadrakla
22.10.2022 18:29 •  Литература

16. Название «Москва Белокаменная» появилось в период правления 1) Юрия Долгорукого 2) Ивана Калиты 3) Дмитрия Донского 4) Ивана III Великого
17. Выберите два утверждения, соответствующие информации из текста.
1) С XII века в Москве находится резиденция митрополитов Русской православной церкви. 2) Леса, окружавшие Москву, являлись естественными преградами для вражеских вторжений. 3) В 1395 г. Москве пришлось держать оборону: войска Тамерлана ворвались в город и сожгли его. 4) На протяжении XII–XIV вв. меняется статус Москвы: небольшая крепость становится столицей самостоятельного Московского княжества. 5) Длина стен современного Кремля составляет около 850 м.
20 (ВСЕ ТЕКСТЫ). Какой православный храм был первым построен на территории Кремля? 1) Благовещенский собор на Соборной площади 2) Успенский собор на Соборной площади 3) Церковь Ризоположения 4) Церковь Рождества Ивана Предтечи.
21. (Только для компьютерного варианта тестирования) Расположите исторические события в соответствии с указанными датами.
1) 1147 3) 1238 5) 1328
2) 1156 4) 1325 6) 1395

👇
Ответ:

ответ: Юрия Долгорукого

Объяснение:

4,7(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Aleksa5432
Aleksa5432
22.10.2022

Як відомо, романтизм з’‎явився в Німеччині. Цьому сприяла філософська та творча спадщина енських романтиків (А. і Ф. Шлегель, Ф. Шеллінг, И. Фіхте, Новаліс та ін.), які вже в 1790-х роках заклали засади нового напряму й почали розробляти його принципи. Передумовами виникнення німецького романтизму вважають діяльність поетичного угруповання «Буря й натиск». Також на розвиток німецького романтизму вплинула творчість И. В. Ґете та Ф. Шиллера, яких уважають митцями, що поєднали у своїй спадщині різні літературні напрями й течії — класицизм (веймарський), просвітницький реалізм, сентименталізм і преромантизм. У німецькому романтизмі виокремлюють чотири етапи.

Перший етап (1795-1806) представлений творами енських романтиків і Ф. Гельдерліна. У цей час зародилася рання (філософська) течія романтизму.

Другий етап (1806-1815) німецького романтизму припадає на період нашестя війська Наполеона в європейські країни. Німеччина теж опинилася під владою Наполеона, що викликало національний спротив і як наслідок — звернення до міфології та фольклору. Рідна культура й мова стали своєрідним засобом боротьби проти навали чужинців. На цьому етапі також велику культурну діяльність проводили вчені-філологи й збирачі народних казок і легенд — брати Я. і В. Ґрімм, поет Й. фон Ейхендорф, драматург і прозаїк Г. фон Клейст.

На третьому етапі (1815-1830) формується гротескно-фантастичний романтизм, представлений творчістю Е. Т. А. Гофмана.

Протягом четвертого етапу (1830-1848) розвивалися різні тенденції, виникли угруповання, діяльність яких була зумовлена демократичними процесами підготовки до Німецької революції 1848 р. До цього періоду належить пізня творчість Г. Гейне.

Романтизм у Німеччині проявився не тільки в художній літературі, а й у музиці (Р. Вагнер), і у філософії (Ф. Ніцше)

Объяснение:

4,8(68 оценок)
Ответ:
sweetmayers
sweetmayers
22.10.2022

Народна пісня — це жива, яскрава, сповнена барв істини народна історія, яка розкриває життя народу.

Пісня іде поруч з людиною все життя. В ній найповніше виявилась душа народу. У давні часи співалися трудові пісні, що виконувались у процесі праці, зокрема під час польових робіт; родинні, звичаєві, весняні, жниварські пісні, колядки і щедрівки. Наприклад, з гімном П. Чубинського «Ще не вмерла Україна». Влада суворо забороняла цей гімн, але вбити його не змогла. Сьогодні гімн «Ще не вмерла Україна» став державним гімном незалежної України. У всі часи пісня на Україні була і є частиною людського життя, невичерпним джерелом наснаги.

Саме народна пісня відроджує в душах наших земляків любов до рідного слова й рідної землі.

Народна пісня — це вираження духовних цінностей людей.

Вроде нормально..

4,6(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ