ответ: Кожен вважає щось найважливішим у своєму житті, щось одне , але чи замислюємося ми чи потрібна нам поезія у повсякденому?
Напевно , що ні. Зараз люди, а особливо діти, багато часу проводять сидячи за комп ютером граючи ту чи іншу гру. Але все ж таки потрібно розвивати свою мову і багато читати Можна безкінечно наводити приклади «надзвичайно важливого і високого місця поезії в житті людини», можна писати довжелезні твори-роздуми про вплив віршів на формування особистості
Поезія передає настрій і почуття самого автора , ставлення його до уряду того часу і баго інше. Коли ми читаємо твори , то розуміємо просту істину життя. Читаючи , ми ніби подорожуємо у інший світ , забуваємо про усе погане а натомість отримуємо багато новий відчуттів і переживань за того чи іншого героя.
Отже , я вважаю , що поезія повина залишатися для нас одим із надбанням людини і вона може змінити життя, якщо її у життя впустити. Моє вона змінює, наповнює й доповнює щодня.
ответ: Аллитера́ция — повторение одинаковых или однородных согласных в стихотворении, придающее ему особую звуковую выразительность (в стихосложении). Подразумевается бо́льшая, по сравнению со среднеязыковой, частотность этих звуков на определённом отрезке текста или на всём его протяжении.
Например, в творчестве знаменитого классика А. С. Пушкина, аллитерация заостряет внимание на звучании отдельных слов. Поэт намеренно использует слова с одинаковыми согласными, тем самым самым создавая особый эффект: Нева вздувалась и ревела, Котлом клокоча и клубясь… Подобна лилии крылатой, Колеблясь, входит Лалла-Рук…
где фотка без него некак