Михайлик самотужки навчився читати і вже в дев'ять років багато перечитав книг. Хлопець поважав хліборобську працю, навчався розуміти "скарби людського духу".
Мати гримала на сина за любов до книг, а потім запирала каганчик, щоб не читав уночі.
На Великдень із сусідом Іваном Михайлик зіграв навбитки, а потім пішов до дядька Юхима по книжки. Той пообіцяв дати "Пригоди Тома Сойєра" в обмін на чотири склянки гарбузового насіння.
Мати Михайлика готувала насіння, бо дуже любила землю. Навіть розмовляла з нею.
До діда Дем'яна приїхав дядько Стратон, щоб той полагодив плуга. Дем'ян був найкращим майстром.
Поки мати була в сусідів, Михайло назбирав дві склянки насіння. На вулиці він зустрів бідну жінку із дитям і пригостив насінням малого.
Писар Юхим за це насіння дав йому почитати казки
Удома мати спитала, чи він пригостив бідного хлопця насінням. За це вона не сварилась на сина.
Объяснение:
ответ: 1) заключающее в человеке, обладающим умом в отличие от других
2) «Век минувший» в комедии гораздо многочисленнее, чем лагерь его оппонентов. Главным представителем консервативного дворянства является Павел Афанасьевич Фамусов
3) Из огня тот выйдет невредим,
Кто с вами день пробыть успеет,
Подышет воздухом одним,
И в нём рассудок уцелеет
4) Софья - дочь Фамусова, управляющего в казенном доме. Умная, образованная девушка, воспитанная на французских романах. Её раздражает злобно-насмешливый язык Чацкого. Прекрасная девица, влюбленная в лицемерного Молчалина. Алексей Степанович - секретарь Фамусова, молчаливый человек. С Софьей он прикидывается влюбленным, ухаживает за ней не потому, что она ему симпатична, а потому, что она дочь начальника.
люди при иметь животное под нормами домашнего состояния
Объяснение:
так и пиши в тетрадь