Відповідь:
Не так давно вирішила піти в ліс. Дорогою зустріла бабусю, яка попросила в мене чашечку молока. А за те, що я дала їй склянку молока вона сказала мені, що я зможу чути про що говорять тварини. Я не звернула на це уваги на що бабуся посміхнулася і зникла. Коли я зайшла в ліс почула дивні для мене слова, але я їх розуміла. Зайчиха казала зайченятам : – слу- слу цзы- зинь це дуже кумедно. Я цілий день ходила і слухала про що говорять дерева, кущі так так вам не почулося дерева також розмовляють просто ми їх не чуємо.
Пояснення:
Объяснение:
Напиши про те , розповідаючи про життя дрібного чиновника, Гоголь зміг створити незабутній яскравий образ «маленької людини» зі своїми радощами і бідами, труднощами і турботами.
Безпросвітна нужда оточує Акакія Акакійовича, але він не бачить трагізму свого становища, тому що зайнятий справою. Башмачкін не обтяжується своєю убогістю, бо не знає іншого життя. А коли у нього з’являється мрія – нова шинель, він готовий терпіти будь-які позбавлення, тільки б наблизити здійснення задуманого. Шинель стає якимось символом щасливого майбутнього, улюбленим дітищем, заради якого Акакій Акакійович готовий працювати не покладаючи рук. Автор цілком серйозний, коли описує захват свого героя з приводу здійснення мрії: шинель зшита! Башмачкін був абсолютно щасливий. Але чи надовго?
Напиши ,що тебе вразило, що лише після смерті ''маленька людина '' може досягти справедливості, а у жорстокому , несправедливому світі це неможливо. Герой твору виступає за свої права, проти основ існуючого порядку.
Напиши, що тобі дуууже шкода того Башмачкіна