М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
A8L3E1X
A8L3E1X
31.03.2023 06:57 •  Литература

1.главная сюжетная линия произведения "белый бим черное ухо" 2. краткий пересказ фильм либо самого интересного/трогательного отрывка.

👇
Ответ:
ponk4ik228778
ponk4ik228778
31.03.2023
Главная сюжетная линия в том, что сначала хозяин заводит себе собаку, потом хозяин заболевает и его отвозят в больницу, а собака на попечение соседей, а в общем то представлена самому себе. Много скитаясь по улицам города он находит друзей, а также и врагов, страдает по своему хозяину. Но вот недоброжелатели сделали так, чтобы его посадили в клетку для бездомных животных-его увезли на машине в приют. Тогда открывается, что хозяин Бима выздоровел и ищет его. Узнав, что Бим в приюте он приезжает туда...но не успевает-за несколько минут до его приезда Бим умирает от холода и голода в багажнике грузовика, молчаливо уткнувшись в щель между дверей.. это наверное и есть самый трогательный момент
4,7(84 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
amir161
amir161
31.03.2023

ответ

Уважаемый мистер Крузо. Мне хочется поддержать вас в вашем положении и сказать, что в каждой ситуации можно извлечь что то положительное. Как хорошо быть живым! Как освежает тишина острова! Какие прекрасные вечера, наполненные экзотическими запахами. Вы получили полную свободу от общества, от окружающих, теперь вы абсолютно независимы. Люди - социальные создания, поэтому они боятся длительного навязанного одиночества. Но если прийти к такому одиночеству осознанно, то можно создать множество приятных увлечений и занятий для достойной жизни в уединении.

Желаю вам всего наилучшего!

Объяснение:

4,8(32 оценок)
Ответ:
Ardak123
Ardak123
31.03.2023

Та за таким царем ми проживемо віки вічні, мов у Бога за дверима.Пішли дні за днями. Лис Микита був добрим царем, справедливим і м’якосердним, тим більше, що тепер не треба було самому ходити на лови, засідати, мордувати. Все готове, зарізане, навіть обскубане і обпатране приносили йому послужливі міністри. Та й справедливість його була така, як звичайно у звірів: хто був дужчий, той кращий, а хто слабший, то ніколи не вигравав справи.Жили собі звірі під новим царем зовсім так, як і без нього: хто що зловив або знайшов, той їв, а хто не зловив, той був голодний. Кого вбили мисливці, той загибав, а хто втік, той радів, що живе. А проте всі були дуже раді, що мають такого мудрого, могутнього і ласкавого царя, а надто такого несхожого на всіх інших звірів.І Лис Микита, зробившись царем, жив собі, не тужив. Тільки одного боявся: щоб фарба не злізла з його шерсті, щоби звірі не пізнали, хто він є справді. Для того він ніколи не виходив у дощ, не йшов у гущавину, не чухався і спав тільки на м’якій перині. І взагалі він пильнував, щоб нічим не показати перед своїми міністрами, що він є Лис, а не звір Гостромисл.Так минув рік. Надходили роковини того дня, коли він став царювати. Звірі надумали врочисто святкувати той день і справити великий концерт. Зібрався хор з Лисів, Вовків, Ведмедів, написали чудову кантату, і ввечері після великих процесів, обідів і промов на честь царя хор виступив і почав співати. Чудо! Ведмеді ревли басом, аж дуби тряслися. Вовки витягали соло, аж вуха в’янули. Але як молоді лисички в народних вбраннях задзявкотіли тоненькими тенорами, то цар не міг втриматися. Його серце було переповнене, його обережність заснула, й він, піднявши морду, задзявкотів і собі по-лисячому. Господи! Що сталося? Всі співаки відразу затихли. Всім міністрам і слугам царським відразу мов полуда з очей спала. Та це ж Лис! Простісінький фарбований Лис! Ще й паскудною олійною фарбою фарбований. Тьху! А ми собі думали, що він не знати хто такий! Ах ти, брехун! Ах ти, обманщик!І, не згадуючи вже ні про його добродійства, ні про його хвалену мудрість, а люті за те, що так довго давали йому дурити себе, всі кинулися на нещасного Микиту і розірвали його на шматочки.

4,6(57 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ