Объяснение:
Нещодавно я прочитала захоплюючу повість по дружбу хлопчика Сашка з вовком. Зі справжнім вовком Сіроманцем.
Автор любить природу. У творі він точно передає образи усіх героїв. Можливо, в образі Сашка він описував себе у дитинстві. Коли ми читаємо, то переживаємо разом з героями.
Хоч вовк був старим та сліпим, після зустрічі з Чепіжним, почалося справжнє полювання на Сіроманця. Тільки тоді, коли людина живе в гармонії з природою, вона відповідає взаємністю. Хлопчик сміливий, бо знає: тварини відчувають добрих та злих людей, тому ставляться до них по-різному. Сподобалось мені те, що в творі Сашко не боїться Чепіжного, відстоює свою думку, говорить йому правду. Він також співчуває сліпому Сіроманцю. Навіть відправився в далеку дорогу, бо мав надію та прагнув вилікувати зір вовка. Хлопчик щасливий, що люди верталися з ловів ні з чим, бо тварина врятувалася втечею.
Мене вразила відданість Сіроманця, адже він сам повернувся до Сашка, їхня чудова та незвичайна дружба
1. Весняних пісень, веснянок.
2. «Ой біжить, біжить мала дівчина»
3. «Нова радість стала»
4. «Ще не вмерла Україна»
5. Рефрен
6. Пісні літературного походження - це твори, що увійшли в народну творчість із професійної літератури. Створені автором, але ставали популярною серед народу, а оскільки текст передавався в усній формі, ім´я автора втрачалось, і пісня починала побутувати як народна.
7. Анафора – це повторення однакових звуків, складів, слів або словосполучень на початку віршованих рядків чи строф.
8. Колискові пісні відіграють значущу роль у житті людини. Вони заспокоюють маленьких дітей, допомагаючи їм заснути. Саме під впливом колискових пісень у малюків виховується любов до природи, Батьківщини, повага до старших. Колискова цікава дітям своїм змістом, бо це казка, яка закладає у дитині почуття захищеності і батьківської турботи.