М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
UlyanaAleks
UlyanaAleks
09.01.2023 20:46 •  Литература

прочитайте отрывок из романа,определите тему ,основную мысль эпизода.Определите значение эпизода.Назовите героев о которых говорится в отрывке(глава восьмая).Евгений Онегин

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Brauberg898117
Brauberg898117
09.01.2023
Розпочався турнір. За правилами, п’ять лицарів, що викликали, зобов’язувалися битися з усіма супротивниками. Кожному лицареві, що хотів битися, надано було право обирати собі супротивника з-поміж тих, що викликали, торкнувшись його щита. До того ж, коли присутні лицарі виконають свої обов’язки, тобто кожний із них зламає п’ять списів, то принц мав право проголосити переможця першого дня турніру. Нарешті, було оголошено, що другого дня відбудеться загальний турнір і в ньому можуть узяти участь усі, присутні лицарі. Тоді лицаря, якого принц проголосить переможцем цього другого дня, королева вроди та кохання увінчає вінком із золотих платівок на взірець лаврового вінця. Другого дня лицарські змагання закінчаться, потім відбудеться виступ лучників, бій биків та інші народні розваги. Лицарі, що викликали, повиходили зі своїх наметів, сіли на коней і, на чолі з Бріяном де Буа-Гільбером та Мальвуазеном Фрон-де-Бефом, поїхали назустріч. Вони лишались переможцями у численних поєдинках. Цим особливо був обурений Седрік-Сакс: в кожній перемозі нормандських лицарів, що викликали, він убачав ворожий тріумф над славою Англії. Седрік хотів, аби Адельстан став на захист саксонської честі, однак той був надто млявої вдачі й такий нечестолюбний, що не наважувався на спробу, якої Седрік чекав від нього. Ніхто не порушував паузи в ході турніру; лише зрідка чулися вигуки герольдів: — Кохання жінкам! Загибель списам! Виходьте, хоробрі лицарі! Очі красунь дивляться на ваші подвиги.
Джерело: https://dovidka.biz.ua/ayvengo-skorocheno-po-rozdilam/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua
4,8(51 оценок)
Ответ:
seropyan2006
seropyan2006
09.01.2023

У творі 'Ляльковий дім' рокзривається серйозна проблема стосунків,яка існує і на теперешній час. У п'єсі йде мове про сімейней життя Нори і Торвальда,який не цінував і не враховував думку жінки. Чоловік був дуже толерантний,заможній,поважав себе і вважав недостойним брехати. Про те одного разу все змінилось,коли він тяжко захворів. Нора робила усе можливе,але нестача грошей дуже заважала,і вона почала підписувати документи підписом батька. Жінка розуміла,що дізнавшись,Торвальд їй не пробачить,навіть попри те,що прагнула врятувати його життя.

І ось стався момент,коли Торвальд дізнався про оману дружини.Будучи у розпаччі,був ладен вигнати Нору із дому з фразою,що вона недостойна виховувати їх дітей. Його позиція різько змінюється,коли чоловік,який видав Норин секрет пообіцяв нікому нічого не казати. Саме тоді Торвальд обійняв жінку,сказавши,що все буде добре.Але жінка не довго думаючи-вирішила піти з дому,в якому ії сприймають за ляльку.

Отже,я роблю висновок,що приводом для сварки став вчинок Нори. Торвальд вважав,що підписавши документи батьківським підписом,дівчина підставила усю родину і в першу чергу постраждає його репутація. Він не хвилювався за проблеми Нори,лише свої,свій статус,відношення інших до нього.Після цієї розмови,у героїні начебто відкрили очі на навколишні події: чоловік піклується тільки про себе,а ії вважає лялькою,що виконує його примхи і не має своєї думки.

Я не осуджую Нору,за те що вона пішла. Вона була варта більшого,оскільки усім сердцем кохала Торвальда,а він цим знехтував.

4,4(98 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ