М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Boss2009
Boss2009
04.10.2020 14:00 •  Литература

Кулдир кулдир кисинетип идеясын табындар

👇
Открыть все ответы
Ответ:
natalibezugla2
natalibezugla2
04.10.2020
Одной из самых важных граней проблемы "отцов и детей" является благодарность. Благодарны ли дети своим родителям, любящим их, вырастившим их и воспитавшим? Тема благодарности поднята в повести А. С. Пушкина "Станционный смотритель". Трагедия отца, нежно любившего единственную дочь, предстает перед нами в этой повести. Конечно, Дуня не забыла своего отца, она любит его и чувствует свою вину перед ним, но все же то, что она уехала, оставив отца одного, оказалось для него большим ударом, настолько сильным, что он не смог его выдержать. Старый смотритель простил свою дочь, он не видит ее вины в происшедшем, он любит свою дочь настолько, что желает ей лучше умереть, чем пережить позор, который, возможно, ожидает и ее. И Дуня чувствует и благодарность, и вину перед отцом, она приезжает к нему, но уже не застает в живых. Лишь на могиле отца все ее чувства вырываются наружу. "Она легла здесь и лежала долго".
4,7(58 оценок)
Ответ:
Katenkalovely
Katenkalovely
04.10.2020

ТЕКСТ - це мовленнєвий твір, яке є результатом мовної діяльності людини, це основна комунікативна одиниця, яка їм використовується під час мовленнєвої діяльності.

Текст характеризується єдністю теми, задуму, основний думки і смисловий закінченістю.

У тексту також є певна композиція (внутрішня структура). Вона складається з зачину (вступу), основної частини і висновку. Наявність в тексті основної частини обов'язково, вступу і висновку - факультативно. У всіх частинах послідовно розкривається зміст тексту.

За функціонально-смисловим особливостям виділяють наступні комунікативні типи мовлення:

розповідь (передають дію в розвитку, у часовій послідовності), опис (характеризують статичні картини, передають їх деталі), міркування (передають розвиток думок щодо предмета промови).

Рідко зустрічаються тексти, що відносяться тільки до одного комунікативному типу мови. Найчастіше тексти комбінують опис, розповідь і міркування, і який-небудь тип є домінуючим.

Тексти належать до якого-небудь із стилів мови. Залежно від цього виділяють тексти:

розмовні (використовуються в розмовній мові, найчастіше існують в усній формі; ха- растеризуются наявністю пропозицій, простих за своїм складом, і особливої розмовної (а іноді і просторічної) лексикою); офіційно-ділові (використовуються в офіційно-діловому стилі, найчастіше існують в письмовій формі; характеризуються наявністю пропозицій, складних за своїм складом, кількістю іменних частин мови і специфічною лексикою); публіцистичний (використовуються в засобах масової інформації та їх основна мета - залучення інтересу читачів чи слухачів, а також інформування їх; існують як в письмовій , так і в усній формі; характеризуються жвавістю, різноманітністю, відбір лексичних засобів відбувається в залежності від мети та змісту тексту); наукові (використовуються в різних сферах науки, існують в основному в письмовій формі (хоча чимало і усних наукових виступів); характеризуються досить складної синтаксичної організацією, великою кількістю термінів), художні е (можуть поєднувати в собі різні види текстів залежно від цілей автора)

Объяснение:

якщо правильно лайк і підписка

4,8(38 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ