М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
1232815
1232815
08.06.2022 03:22 •  Литература

Алнксандр сломицкий детсво пушкина краткое содержание для читательского дневника 5-9 предложений

👇
Ответ:
амир295
амир295
08.06.2022

Александр Слонимский написал повесть "Юность Пушкина", которая состоит из двух частей: "Детство" и "Лицей". Это последняя книга писателя, которую он закончил в 83 года. Первая часть "Детство" СОСТОИТ ИЗ Пяти глав и рассказывает о весне-лете 1811 года. Мы узнаём, что маленькому Пушкину не хватало внимания родителей. Но он был очень открытым и общительным, ему большое внимание уделял дядя Василий Львович Пушкин. А самыми близкими для маленького Саши были бабушка, няня Арина Родионовна и сестра Оля. В раннем детстве он начал писать стихи, любил читать и с радостью отправился учиться в Царскосельский лицей. Учёбе в лицее посвящена вторая часть книги.

4,6(43 оценок)
Ответ:
grechko8885
grechko8885
08.06.2022
Александр Сергеевич Пушкин родился в Москве в дворянской семье. Отец поэта был офицером, обладал литературным талантом, любил сочинять поэмы и стихи. В доме Пушкиных часто гостили известные писатели, такие как Кармазин, Жуковский, Батюшков.
С детства мальчик говорил только на французском. Но благодаря няне и бабушке по материнской линии он узнал красоту русских сказок. Именно бабушка и няня были близкими любыми маленького Саши, они любили и ласкали его. Родители мало занимались воспитанием Александра Сергеевича, его сестры Ольги и брата Льва. Они жили светской жизнью.
Мальчик был молчаливым, не любил шумных игр и часто просто молча наблюдал за другими людьми. Бабушка отмечала, что внук то не желает ни с кем играть, то вдруг так расходится, что его не остановить. У него нет середины — либо активность, либо пассивность во всем, даже в учебе. Любил книги, но учился не очень хорошо.
В 12 лет Пушкин поступил на обучение в Царскосельский лицей. Там он развивает свой литературный талант и пишет первые свои серьезные произведения.

Подробнее: https://obrazovaka.ru/question/pushkin-detstvo-kratkoe-soderzhanie-75283
4,7(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Книга супроводжує людину протягом усього життя: перші книги — альбоми казок, розмальованки, перші дитячі вірші. Ми полюбили їх, а через них почали звертатися до інших книг. Книги — наші вірні порадники, вони вчать нас мислити, відкривають нам невідоме. А тому роль книги в житті людини дуже велика: своїй грамотності, освіченості ми зобов'язані книзі. Вона вчить нас. бути чесними, працьовитими, любити свій край, поважати людей. Книга переносить нас в інші країни, епохи.

Я люблю читати книги про історичні епохи і події. Ці книги збагачують мої знання про життя людей у різні часи, вчать переборювати певні випробування долі, розкривають красу мови.

Я вважаю, що книги — це найбільший людський скарб і життя без них важко уявити.
4,5(23 оценок)
Ответ:
маруська62
маруська62
08.06.2022

Нам важко навіть уявити світ, в якому немає книги. До неї ми звикли з самого дитинства, вона розкривала перед нами дивовижні таємниці життя та давала корисні поради у важку хвилину, вчила нас розуміти самих себе.

Найважливіше призначення книги – зберігати знання, накопичені віками, і передати їх наступним поколінням. Завдяки цьому став можливий стрімкий прогрес людства  в останні століття в галузі науки. Більшість наукових відкриттів робиться на основі раніше накопиченої й систематизованої інформації, результатах дослідів з усіх куточків світу. Знання, що ми отримуємо їх із книг, дозволяють нам рухатися вперед, не витрачаючи час на відкриття того, що вже комусь відомо. Книзі ми завдячуємо тим, що й сьогодні можемо насолоджуватися шедеврами давньої літератури. Як влучно пише І. Франко:

Книги - морська глибина,
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.

Спілкування з книгою допомагає людині розвиватися та вдосконалюватися. Адже для того, щоб зрозуміти зміст, який автор прагне донести до читача, треба читати вдумливо, уважно, підключати свій власний досвід, вміти аналізувати інформацію. І якщо читачеві це вдається, то перед ним розкривається цілий світ цікавих подій, глибоких душевних переживань, інтелектуальних відкриттів.

У всі часи до книги ставилися як до святині. Колись, ще до винайдення технології друку, книги переписувалися вручну, а їхні обкладинки оздоблювалися позолотою і дорогоцінним камінням. Книгою книг по праву вважається Біблія – давня і вічна скарбниця людської мудрості на всі випадки життя, що дійшла до нас крізь непросту історію двох тисячоліть. Викладені в ній принципи життя актуальні й сьогодні.

Книга, написана багато століть назад, допомагає нам пізнати світогляд і мислення наших далеких предків, розкриваючи тим самим секрети людської сутності. Завдяки книгам ми можемо прослідкувати еволюцію світогляду людини, суспільного устрою, етичних норм.  Книги зберігають всю відому історію нашого існування на Землі.

Сьогодні книга дещо втрачає свої позиції по відношенні до інших високотехнологічних засобів комунікації. Але, на мою думку, в цьому немає нічого поганого. Електронні книжки, які можна знайти в Інтернеті, значно полегшують і прискорюють доступ до потрібної людині інформації. А прихильників читання традиційних книжок завжди буде багато, адже спілкування з друкованою книгою викликає особливе відчуття, ніби спілкуєшся з живою людиною.



 
4,8(28 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ