1.) Майбутня письменниця з’явилася на світ ще до Першої Світової війни, причому її батьки познайомилися, ще будучи дітьми. Коли вони подорослішали, то одружилися.
2.) У Астрід Ліндгрен було двоє сестер і брат.
3.) В основу багатьох її творів лягли фольклорні історії і казки, які вона чула від рідних ще в дитинстві.
4.) Астрід Ліндгрен в дитинстві перейнялася любов’ю до книг, коли її подруга читала їх для неї. Захоплена ховаються в книгах історіями, майбутня письменниця сама навчилася читати.
5.) В молодості Астрід Ліндгрен коротко стриглася і носила штани, що було нечувано для того часу.
6.) На свою першу роботу вона влаштувалася в 15 років, коли вмовила батьків дозволити їй підробляти в місцевій газеті. Так юна Астрід стала початківцям журналістом.
7.) Перші публікації відбулися саме у вищезгаданій газеті, але майже всі вони виходили без вказівки її авторства.
8.) Коли Астрід Ліндгрен було 19, вона народила дитину від редактора журналу, в якому працювала, одруженого чоловіка вдвічі старше її. У маленькому містечку це загрожувало незмивною ганьбою, тому вона народила сина в сусідній Данії, і перші три роки лише відвідувала його час від часу, про що згодом шкодувала.
Объяснение:
Вот.
1 Майбутня письменниця з’явилася на світ ще до Першої Світової війни, причому її батьки познайомилися, ще будучи дітьми. Коли вони подорослішали, то одружилися.
2 У Астрід Ліндгрен було двоє сестер і брат.
3 В основу багатьох її творів лягли фольклорні історії і казки, які вона чула від рідних ще в дитинстві.
4 Астрід Ліндгрен в дитинстві перейнялася любов’ю до книг, коли її подруга читала їх для неї. Захоплена ховаються в книгах історіями, майбутня письменниця сама навчилася читати.
5 В молодості Астрід Ліндгрен коротко стриглася і носила штани, що було нечувано для того часу.
6 На свою першу роботу вона влаштувалася в 15 років, коли вмовила батьків дозволити їй підробляти в місцевій газеті. Так юна Астрід стала початківцям журналістом.
7 Перші публікації відбулися саме у вищезгаданій газеті, але майже всі вони виходили без вказівки її авторства.
8 Коли Астрід Ліндгрен було 19, вона народила дитину від редактора журналу, в якому працювала, одруженого чоловіка вдвічі старше її. У маленькому містечку це загрожувало незмивною ганьбою, тому вона народила сина в сусідній Данії, і перші три роки лише відвідувала його час від часу, про що згодом шкодувала.
Аппий; по преданию, это имя произошло от сабинского Atta и в Рим было принесено родом Клавдиев Aulus A. или Avl. Авл; в просторечии существовала архаизированная форма Olus, так что сокращением этого имени может также служить О. Decimus D. или Dec. Децим; архаическое Decumos; от порядкового числительного «десятый» Gaius C. Гай; очень редко сокращается как G. Gnaeus Cn. Гней; архаическая форма Gnaivos; очень редко сокращается как Gn.; встречаются формы Naevus, Naeus Kaeso К. Кезон Lucius L. Луций; архаическое Loucios Mamercus Mam. Мамерк; имя оскского происхождения, употреблялось только в роду Эмилиев Manius M`. Маний; знак в виде запятой в верхнем правом углу есть остаток пятилинейного начертания буквы М Marcus M. Марк; существует написание Marqus Numerius N. Нумерий; оскского происхождения Publius P. Публий; архаическое Poblios, сокращаемое как Po. Quintus Q. Квинт; в просторечии Cuntus, встречаются Quinctus, Quintulus; от порядкового числительного «пятый» Servius Ser. Сервий Sextus Sex. Секст; от порядкового числительного «шестой» Spurius S. или Sp. Спурий; может быть также употреблено не как преномен, а в своем исконном значении «внебрачный» Titus T. Тит Tiberius Ti. или Tib. Тиберий