Незатейливый с первого взгляда сюжет рассказа Чехова «Злоумышленник» повествует о том, как мужика Дениса Григорьева судят за отвинчивание гаек с железной дороги. На самом деле смысл произведения намного глубже, здесь поднимается большая проблема халатности и безответственности, распространённая по всей стране. Это реалистичный рассказ, отображающий конкретную действительность России девятнадцатого века. Главные герои рассказа «Злоумышленник» – деревенский мужик и следователь, которые никак не могут найти взаимопонимание.
Подробнее: https://obrazovaka.ru/sochinenie/zloumyshlennik/glavnye-geroi-harakteristika.html
Объяснение:
Душа наших співвітчизників виснажилася за довгі століття змагання за право існування, за право вільного життя. Завдяки романтиці, присутній у творах більшості українських письменників, у творах художників і композиторів, нашим сучасникам вдалося не втратити дух щирості і доброти, дух життя, а не байдужого існування. Природна потреба людини заглянути в глибину нашого минулого диктується необхідністю збагнути те, що відбувалося у стародавні часи, збагнути сенс життя свого народу, знайти в цьому житті надихаючі і живі цінності, створені нашими предками. Бо надбання нашого народу – це не просто нагромадження фактів історії, які достатньо складно зрозуміти звичайній людині, це романтика боротьби за свій добробут і за своє щастя.
Це та життєстверджуюча святиня, до якої ми знову і знову звертаємося перед тим, як вирушати у чергову путь нових соціальних перетворень. Романтична спадщина минулого нам дуже потрібна, бо це прорахунки і досягнення наших предків, які завжди були і назавжди залишаться підмурком культурного та духовного розвитку українського народу.