М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
gardenberg17
gardenberg17
24.08.2021 13:37 •  Литература

Написать сравнительную характеристику Пеночкина и крепостных («Бурмистр»)
НО НЕ БОЛЬШОЕ

👇
Ответ:
123тася321
123тася321
24.08.2021

Тургенев живет в то время, когда крепостное право еще не отменено. Не каждый дворянин удержится от жестокого отношения, когда его действия защищены законом, а вседозволенность развращает. Всегда есть люди, которые не будут злоупотреблять своими полномочиями, но для этого нужно стать человеком, вырастить себя.

Над крепостными издеваются не только помещики, но и их , которые тоже становятся «господами». Идет расслоение и в среде крестьян. Бурмистр Софрон умен, обладает деловой хваткой. Он умеет пускать пыль в глаза, заговаривать своего помещика льстивыми речами, а сам обкрадывает его и чинит произвол. И Аркадий Павлович не чувствует подвоха, поскольку сам неискренен по отношению к людям. Читая про всех персонажей этого рассказа, хочется спросить: «А кто же счастлив?» На мой взгляд, счастливых людей здесь нет.

4,7(97 оценок)
Ответ:
Ksu2k17
Ksu2k17
24.08.2021

Образы главных героев контрастируют друг с другом. Здесь показан именно социальный аспект этого противоборства. Образы Пеночкина и бурмистра Софрона конфликтуют с образами крепостных, как в имении Аркадия Павловича, так и в деревне. Образы старика Антипа и его сына – отражение скрытого недовольства, отчаяния, униженности, характерных в период крепостного права. Они конфликтуют с Пеночкиным и бурмистром.

4,7(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Золотий жук характеристика образа Вільяма Леграна

Твір розміщено в остап вишня (губенко) від Tvir в Понедельник 1 апреля

Легран Вільям — людина, що знайшла скарб завдяки своїй винахідливості й вірі в обґрунтованість переказів, які іншим здавалися тільки легендою. Л. походить зі стародавньої гугенотської сім’ї; невдачі позбавили його багатств і довели до вбогості. Як озивається про Л. його друг-оповідач, «він відмінно утворений і наділений незвичайними здатностями, але разом з тим заражений мізантропією й страждає від хворобливого стану розуму, упадаючи поперемінно те в захопленість, то в похмурість». На майже безлюдному Селливановом острові, де Л. шукає самоти, він виявляє дивного жука й пергамент, за до яких довідається місцезнаходження скарбу капітана Кидда, героя народних балад, що оспівують цього відважного пірата, що жив за два сторіччя до описуваних подій. Скарб допомагає Л. повернути ніколи втрачене багатство.

Оповідачеві, старому слузі-негрові Юпітеру, і читачам дії Л. стають зрозумілими тільки у фіналі, а доти він здається хворим або божевільним, тоді як на перевірку Л. нагадує Дюпена, володіючи настільки ж твердою розважливістю. По вважав, що всьому незрозуміле й таємничому є логічне пояснення: Л. «не давав своїм думкам збитися зі шляхи, логіка ж допускала тільки одне рішення»

4,7(87 оценок)
Ответ:
nastya190420
nastya190420
24.08.2021

ответ:Цитатна характеристика Діка Сенда “П’ятнадцятирічний капітан” Опис Діка Сенда: Дік Сенд був середній на зріст, міцно збудований, чорнявий, із синіми рішучими очима. Робота моряка підготувала його до життєвої боротьби. Його розумне обличчя дихало енергією. Це було обличчя не тільки хороброї, а й завзятої людини. У п’ятнадцять років хлопець уже міг приймати рішення і доводити до кінця свої задуми. Його вигляд, жвавий і серйозний водночас, привертав до себе увагу… Дуже рухливий, спритний і міцний фізично, Дік Сенд був один із тих обранців долі, про яких можна сказати, що вони народилися з двома правими руками й двома лівими ногами. Хоч би що вони робили — їм усе “з руки”; хоч би з ким вони йшли — вони завжди крокують “у ногу”.

Объяснение:

4,5(88 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ