М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Elfsp1r1t
Elfsp1r1t
22.04.2020 18:03 •  Литература

Когда его отец умирает, дядя Гамлета, Клавдий, становится королем. Призрак отца Гамлета сообщает ему, что Клавдий убил его. Отомстит Гамлет?

👇
Ответ:

Объяснение:

Да Гамлет отомстит потому,что Клавдий убил его отца

4,6(23 оценок)
Ответ:
Gryzdik
Gryzdik
22.04.2020

Объяснение:

Вначале, во-первых, не было достаточных доказательств - только "показания" призрака, который в понимании Гамлета мог оказаться вовсе не призрак его отца, а дьяволом в облике отца. Во-вторых, кроме собственного убеждения в вине Клавдия для Гамлета было важно, чтобы вина Клавдия была очевидна и окружающим, иначе его месть восприняли бы как убийство законного короля в погоне за властью со всеми вытекающими последствиями.

Затем, после устроенного Гамлетом театрального представления "мышеловка", когда вина Клавдия стала очевидной, у Гамлета был всего единственный шанс отомстить, но сам Гамлет в своем монологе и объясняет почему он этого не сделал: Гамлет застал Клавдия одного, стоящего на коленях и пытающегося молиться и уже схватился за меч, чтобы отомстить, но в последний момент решил, что раз Клавдий молится, каясь в грехах, то, по верованиям того времени, в этот момент он чист перед Богом и если Гамлет его убил бы, то Клавдий попал бы в рай, что не входило в планы Гамлета (на самом деле Клавдий не молился, а только попытался и поняв, что не чувствуя раскаяния это лишено смысла оставил это дело) . Поэтому он остановил себя и решил дождаться лучшего момента. Потом, до самого финала, у Гамлета просто не было возможности - в этот же вечер он по ошибке убил Полония и был, фактически насильно, отправлен Клавдием в Англию.

Если нужен ответ непосредственно из текста, то вот этот монолог Гамлета:

(Клавдий становится на колени с намерением молиться и в этот момент незаметно для него входит Гамлет)

4,6(35 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
zulyaomarova89
zulyaomarova89
22.04.2020

Поетична спадщина Івана Франка досить різноманітна і за своїми темами, і за формами. Поезія була для нього вираженням громадсько-політичних ідеалів, зброєю боротьби проти експлуататорів, щоденником, який відображав роздуми поета про долю рідного народу. Своє життєве кредо Франко висловив у передмові до збірки "Із літ моєї молодості": "...скрізь і завжди у мене була одна провідна думка — служити інтересам мого рідного народу та загальнолюдським поступовим, гуманним ідеям".

Іван Франко був відданим патріотом своєї землі, інтереси народу були для нього понад усе. Бачачи навкруги неправду та неволю, поет створює чудові зразки патріотичної та громадянської лірики.

Поезія "Гімн" є програмним твором, у якому втілено погляди на життя і суспільний прогрес, звучить віра в перемогу соціальної справедливості.

Народнопісенні традиції розвинув Франко у циклі "Веснянки". Прихід весни, перемога її над морозами і сніговіями збіглися із довгожданими суспільними змінами. Кожен вірш циклу сприймається як мрія про оновлення людського життя, а ліричний герой готовий віддати життя за кращу долю:

Люди, люди! Я ваш брат,

Я для вас рад жити,

Серця свого кров'ю рад

Ваше горе змити.

Вірш "Гримить!" — провісник неминучих суспільних змін, що прийдуть разом із "пробудженням природи. У повітрі вже чується запах грози, яка є символом перемоги над зимовим холодом. Остання строфа поезії є закликом до бою за шастя і волю:

4,8(100 оценок)
Ответ:
GeorgeFedorenko
GeorgeFedorenko
22.04.2020

1. РУБАЇ – жанр поезії; чотиривірш. Жанр рубаї отримав широку популярність в зв'язку з тим, що в ньому писав свої вірші Омар Хаям.

2. Відважний, чесний, вірний країні і королю, відданий, сміливий

3. Я вважаю, що він вчинив правильно, адже він був мужнім і бився до останнього за свою країну.

4. У європейській літературі чітка жанрова класифікація художніх творів продовжувалась до 20 століття. На передній план у добу середньовіччя поступово виходить периферійний для античної літератури жанр — розповідна проза, де поєднувалися історичний переказ, чудесна подія або дивовижний випадок, побутовий елемент і моральне напучування. Прецедентом слугувала історична проза пізньої античності.

5. Тому що, Лі Бо та Ду Фу показують у своїх поезіях неприховане захоплення природою яке поєднується з філософськи ми роздумами митців.

6. Рубаї Хайяма пронизані вірою поета в абсолютний закон буття — вічний і неперервний рух. рубаї

7. Данте присвятив Беатріче вірш «В своїх очах вона несе Кохання»

8. Питання є не коректним.

9. Протистояння персонажів граф Роланд і його вітчим Ганелон.

10. Данте малює нам не лише тісні закутки, де він жив і куди блукав. Він малює Всесвіт, увесь величезний будинок світу.

11. Структурні ознаки класичного сонета

   Кількість рядків - чотирнадцять;

   кількість строф - чотири (два катрена, два терцета);

   повторюваність рим;

   система римування:

       перехресна або охватна в катренам;

       різноманітна в терцетах;

   розмір - поширений в поезії:

       голландської, німецької, російської, скандинавських країн - п'ятистопний або шестистопного ямб;

Объяснение:

4,6(83 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ