Відповідь:
На мою думку класицизму э художньому напряму притаманно відображати життя в ідеальних образах, які тяжіють до загальної «норми», зразка. Зразком досконалого та гармонійного мистецтва в класицизмі була проголошена антична класична минувшина. Тому митці часто зверталися до сюжетів і образів античної міфології. Письменники цієї доби зразки, гідні наслідування, також вбачали в античній класиці, у трагедіях Есхіла та Софокла, у поезії Горація. Особливість літератури класицизму виявилась ще й у тому, що її творці дотримували правил, які були обов’язковими й відповідали порядкам, встановленим у суспільстві.
Уперше класицизм з’явився в італійській культурі XVI ст., а найбільшого розквіту досяг у Франції у XVII столітті: у драматургії (П’єр Корнель, Жан Расін, Жан Батіст Мольєр), у поезії (Жан де Ла-фонтен), у живописі (Нікола Пуссен), в архітектурі.
Пояснення:
Его теория заключается в том, что для построения нового общества необходимо расчистить место от всего старого и потом уже строить новое. Именно поэтому он отрицает всё, считая, что это не важно в жизни, театр, книги, искусство, любовь. В этом была суть теории нигилизма, модного в то время.
Объяснение:
Евгений Базаров, герой романа Тургенева "Отцы и дети", сам получил образование, без поддержки родителей, сам проложил себе дорогу в жизни, получил профессию. Он считает, что каждый человек сам себя должен воспитать.