М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lbogdan2
lbogdan2
11.03.2023 00:04 •  Литература

1. Кто рассказал Герде, что Кай жив? 2. Кто Герде попасть во дворец принца и принцессы?
3. Что передала Герде невеста Ворона?
4. Кто из зверинца маленькой разбойницы рассказал Герде о Кае?
5. Кого подарила маленькая разбойница Герде?
6. Кто Герде пройти преграду из снега перед чертогами Снежной королевы?
7. Как Герда растопила осколок в сердце Кая?
8. Как Герда согрела Кая?
9. Как получилось, что осколок кривого зеркала выпал из глаза Кая?
были у Герды, но кто ей всё-таки справиться победить Снежную королеву и Кая? (Найти ответ и выписать из текста)

!сделаю лучший ответ!

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Volodyaaaa
Volodyaaaa
11.03.2023

"Як утсановити духовний контакт iз  батьками"

Сім'я є природним середовищем первинної соціалізації дитини, джерелом її матеріальної та емоційної підтримки, засобом збереженню і передання культурних цінностей.

З перших днів появи дитини на світ сім'я покликана готувати її до життя та практичної діяльності, в домашніх умовах забезпечити розумну організацію її життя, до засвоїти позитивний досвід старших поколінь, набути власного досвіду поведінки й діяльності.

Оскільки мета виховання підростаючого покоління — формування всебічно розвиненої особистості, сім'я, як і школа, здійснює моральне, розумове, трудове, естетичне і фізичне виховання.

На думку М. Стельмаховича «Тіло, душа, розум — ось три кити батьківської педагогіки». Тілесне виховання у сім'ї передбачає зміцнення здоров'я, сил та правильний фізичний розвиток дитини. «Усі наші зусилля, — зазначає він, — спрямовані на тілесне виховання, можуть бути швидко зведені нанівець, коли ми не захистимо наших дітей і підлітків від такого страшного ворога душі та тіла людини, як алкоголізм, паління, наркоманія, токсикоманія, статева розпуста, СНІД. Поширення цих та інших асоціальних явищ набуло такого розмаху, що нависла смертельна небезпека над самим генофондом нації, а значить, і над нашим майбутнім”.

Духовно-моральне виховання передбачає формування у дітей високої духовності та моральної чистоти. Складність цього завдання в тому, що воно вирішується, як правило, через добре поставлене в духовно-моральному аспекті життя сім'ї, суспільного ладу, вчинки людей, приклад батьків. Власне, духовність виховується духовністю, перед дітьми відкривається широкий простір для накопичення знань як бази для формування наукового світогляду; оволодіння основними розумовими операціями (аналізом, синтезом, порівнянням); вироблення інтелектуальних навичок, готує їх до розумової діяльності.

4,4(50 оценок)
Ответ:
daryalit1967
daryalit1967
11.03.2023
Большинство людей участвовавших в описанных  событиях были люди низших слоев   которым и нужно было то выпить бесплатно  вина и повествования их о счастье заключались в рассказах об их несчастьях.Однако рассказ о  Гирине является основной  мыслью раскрыть читателю понятие счастье,которое выражало идейную мысль того времени.Счастье иметь доверие и поддержку народа.которое народ оказывает человеку, имеющему чувство долга перед этим же народом, чувство собственного достоинства, совершающему справедливые благородные поступки для народа,умеющиему  признавать и исправлять свои ошибки.Счастье- жить на благо народа. 
4,4(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ