чи існує кохання з першого погляду? багато людей кажуть, що існує, і навіть стверджують, що вони самі закохувалися саме так.
але людей, які не вірять у таку любов, теж немало. вони вважають, що з першого погляду може виникнути симпатія, жагучий потяг, але любов - це набагато більш глибоке почуття, і щоб воно розвинулося в душі людини, потрібен час.
обговорюючи тему кохання з першого погляду, потрібно для початку визначитися з тим, що ми розуміємо під першим поглядом. побачивши перший раз на екрані або на сторінці журналу бреда пітта, його можна полюбити?
напевно, більшість людей відповість, що можна відчути сексуальний потяг, але полюбити - навряд чи. історії про кохання з першого погляду починаються з особистої зустрічі двох чоловік, і з живого погляду одного на одного, а не на зображення людини.
подібні історії, коли люди, побачив один одного вперше, розуміють, що хочуть прожити разом все життя, можна зустріти в книгах і кіно, а іноді їх розпові знайомі вам люди, які, начебто, не навіщо вас обманювати. з іншого боку - як можна за частки секунди зрозуміти, що ви зустріли людину, яка стане для вас надійним партнером, з яким ви зможете перенести будь-які труднощі?
Відповідь:
Стихотворение написал Иван Бунин.
Тема стихотворение посвящено красоте и величию природы. Автор подчёркивает, что эта красота, воплощённая в образе молодого могучего оленя, не просто восхищает человека, но заставляет его замереть и любоваться ею. Образ лесного красавца автору выразить основную идею произведения, которая заключается в том, что красота и сила могут победить и саму смерть.
Это произведение также оставляет читателя в раздумьях о том, сколько длилась история. Ведь если лирический герой на самом деле был свидетелем погони, то она заняла буквально несколько мгновений. А раздумывать и “читать” следы он мог часами.Настроение преобладает лирическое.
Эпитеты – “густой ельник”, “глубокие пушистые снега”, “могучий тонконогий олень”, “тяжкие рога”, “размеренный и редкий след”, “белый зуб”, “в радостно-звериной стремительности”, “уходил легко”, “бешено уносил”.
Метафора – “он красоту от смерти уносил“.
В этом стихотворении мне понравилось абсолютно всё.Потому что Бунин с метафори даёт читателю возможность предположить, что зверь ушёл от погони. Незаконченность мысли и метафорическое воплощение выделяют её из общей ткани повествования.С эпитетов он передаёт настроение, подчёркивает важные мысли, описывает красоту природы и как будто одушевляет ее, не прибегая напрямую к приёму олицетворения.
Пояснення: