М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
silwana2002
silwana2002
07.11.2020 22:57 •  Литература

Про кого сказано: "...добрий, поступливий, м'який вдачею, страшено не любив сварок і суперечок".

👇
Ответ:
aidosashimbek200
aidosashimbek200
07.11.2020

Відповідь:

Сашко Циган

Пояснення:

4,5(82 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
bertain
bertain
07.11.2020

Війна. Від цього слова відразу стає не по собі, однак не кожному дана здатність тверезо оцінити всю масштабність лих, пережитих жахів і втрат, пов’язаних зі словом «війна». Кривава, жорстока, неконтрольована… а чи потрібна вона? Однією з подій, яка наклала глибокий відбиток на історію в цілому, є одна з найбільш кошмарних воєн останніх століть. Так, саме Друга світова. Вивчення ситуації, яка спричинила за собою розвиток подій, що змусили перевернутися не тільки Європу, але й увесь світ, сьогодні присвячуються часи шкільних занять, багато хто знає про Велику Вітчизняну війну із спеціалізованих книг, деякі, можливо, почули сумну історію з вуст родичів, очевидців трагедії, яких з кожним днем ​​стає все менше і менше. Незважаючи на те, що події ці відбулися не так давно і продовжують вивчатися, все меншою стає вірогідність отримати достовірну інформацію про події цієї жахливої війни. Німі обличчя на чорно-білих світлинах, обривки листів, могили сотень тисяч полеглих у боротьбі за свободу своєї Батьківщини, мільйони невинних людей, які не бажали нікому зла, але покинули передчасно цей світ – дуже скоро лише це у нас залишиться, а справжнє обличчя Війни розпливеться немов туман, забудеться, вислизне, залишивши після себе лише почуття, потрібні для того, щоб пам’ятати і шанувати пам’ять покійних під товстим шаром землі і пороху, але чи буде серед цих почуттів справжнє бажання це зробити?

Як було сказано вище, жоден з живучих нині молодих людей покоління 70-х років минулого століття та наступних поколінь вже не може об’єктивно оцінити масштаб трагедії радянського народу під час Великої Вітчизняної війни. Однак при наявності бажання представники цих поколінь завжди можуть звернутися до видань очевидців, ознайомитися з відповідними документами, благо можливості є, і відкоригувати своє уявлення про ті роки.

Природно, що вже ніяк не на останньому місці знаходяться твори письменників, яким довелося творити в період війни та після Перемоги, бути учасниками бойових дій, перебувати на фронті без будь-яких навичок володіння зброєю, або щасливими власниками життя в мирних куточках планети . Вони внесли свій внесок у розвиток як історії, так і літератури – і це не обговорюється. Сьогодні, дякувати Богові, ще зі шкільного віку підростаюче покоління поступово знайомлять з аспектами життя того чи іншого письменника аба поета і проблематикою їх творів, присвячених Великій Вітчизняній війні.

4,6(89 оценок)
Ответ:
hellppp1
hellppp1
07.11.2020
Простакова желает вы­дать бедную воспитанницу Софью за своего брата 
Скотинина, но затем, узнав о 10 000 рублей, наследницей которых Стародум 
сделал Софью, решает не упускать богатую наследницу. Скотинин не хочет уступать. 
Митрофан, настроенный матерью, требует сговора, заявляя: «Час моей воли пришел. 
Не хочу учиться, хочу жениться» . Но Простакова понимает, что прежде нужно добиться согласия Стародума. А для этого необходимо, чтобы Митрофанушка предстал в выгодном свете: «Пока он отдыхает, друг мой, ты хоть для виду поучись, 
чтоб дошло до ушей его, как ты тру­дишься, Митрофанушка» . 
Она устраивает «экзамен» и побуждает Стародума оценить успехи сына. 
Но Митрофан не выдержал испытания и сравне­ния с Милоном. 
Матушка решается насильно женить недоросля на Софье; пору­чает ему встать в 
шесть часов, поставить «троих слуг в Софьиной предспальне, да двоих в сенях на подмогу». Но «заговор» Простаковой терпит крах. Митрофан, сначала готовый вслед 
за матерью «за людей приниматься» , затем униженно просит прощения, а потом 
грубо отталкивает мать: «Да отвяжись, ма­тушка, как навязалась» . 
Совершенно рас­терянный и потерявший власть над людьми, он теперь должен 
пройти новую школу воспитания («Пошел-ко служить», -гово­рит ему Правдин) , 
которую с рабской покорностью принимает: 
4,4(100 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ