М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
musulmanka95
musulmanka95
14.01.2020 20:43 •  Литература

Твір роздум Віра людини у свої сили,впевненість у собі дозволяє здійснити неможливе ів

👇
Ответ:
натик65
натик65
14.01.2020

Відповідь:

Пояснення:

Віра у свої сили та впевненість у собі можуть бути джерелом сили, яка дозволяє людині здійснити неможливе. Це стан розуму і почуттів, коли ми віримо у свої здібності, вміємо використовувати свій потенціал і прагнемо досягнути поставленої мети, навіть якщо вона здається непосяжною.

Віра у свої сили допомагає нам подолати перешкоди, які зустрічаються на нашому шляху. Вона дає нам впевненість у тому, що ми маємо потенціал і ресурси для подолання викликів і досягнення успіху. Це дає нам мотивацію і енергію для руху вперед, навіть у важкі моменти.

Впевненість у собі також розширює наші можливості. Коли ми віримо у себе, ми більш схильні приймати ризики, виходити зі зони комфорту і використовувати наш потенціал на повну. Це дозволяє нам відкрити нові горизонти і досягти результатів, які раніше здавалися неможливими.

Віра у свої сили не тільки зміцнює наше внутрішнє становище, але й впливає на наше зовнішнє оточення. Вона викликає довіру та іншим, стимулює співпрацю та підтримку. Наша впевненість у собі може вдихнути віру і іншим людям, що створює потужну силу колективної дії і досягнення спільних цілей.

Отже, віра людини у свої сили та впевненість у собі мають великий потенціал для здійснення неможливого. Вона дозволяє нам піднятися вище, ніж ми могли уявити, і досягти успіху, який може здатися недосяжним.

4,8(45 оценок)
Ответ:
oksanapolio
oksanapolio
14.01.2020

Объяснение:

Упродовж життя людина ставить перед собою певні цілі, виконує різноманітні складні завдання й долає перешкоди. Я вважаю, що рухатися вперед до здійснення мети нас мотивує як віра у власні сили, так і підтримка друзів, рідних, однодумців

По-перше, віра в себе – це стартова складова будь-якого великого успіху. Упевненість у своїх силах перед виконанням важкого завдання до впоратися з усіма перешкодами.

Згадаймо одного з найяскравіших героїв української літератури Григорія Многогрішного – головну дійову особу роману Івана Багряного «Тигролови». На початку твору хлопець – один з тисяч в’язнів, яких мчав до Колими «поїзд-дракон». Григорій наважується на втечу, він «стрибнув у певну смерть, але не здався». Віра у власні сили до юнакові впоратися з відчаєм, зневірою, смертельною втомою. Долаючи чимало перешкод, Многогрішний урешті перемагає.

По-друге, підтримка рідних, друзів завжди надихає й не дозволяє опускати руки навіть під час різних випробувань, адже це природно для людини – потребувати підбадьорювання чи поштовху.

За приклад може правити історія визнання Стівена Кінга – відомого американського письменника. Опублікувати його перший роман різні видавництва відмовлялися тридцять разів. Стівен уже був на межі розчарування й буквально викинув рукопис, однак його дружина, яка беззаперечно вірила в мрію свого чоловіка стати відомим, відновила роман. Зараз Кінг продав понад триста п’ятдесят мільйонів примірників цього твору.

Логіка моїх міркувань підводить до висновку, що потужною мотивацією більше працювати, здійснювати мрії й досягати успіху є не тільки віра у власні сили, але й спілкування з людьми, які підтримують і надихають.

4,5(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
tany19821
tany19821
14.01.2020
Было у царя три сына и надумал царь их женить. Велел им стрелять из лука и куда стрела прилетит там и будет невеста. Старшие братья попали к купцу и боярину, а младший попал в болото и стала его невестой лягушка, да не простая.

Решил царь испытать своих невесток и наказал к утру рубашку сшить. Лягушка уложила Иван спать, а сама обернулась Василисой Премудрой и позвала своих нянек и мамок, а те мигом рубашку сшили и золотом вышили.

Лучше всех вышла рубашка у царевны лягушки.

Также и с хлебом получилось.

Созвал царь пир и велел невесткам прийти. Старшие братья пришли с невестками, а Иван один и все над ним потешались. Но тут гром раздался, а Иван наученный лягушкой и говорит гостям, чтоб не пугались - мол его лягушонка едет.

Приехала Василиса Премудрая, самая красивая среди гостей оказалась. А как плясать пошла - рукой махнет - озеро, второй - лебеди плавают. Старшие невестки попытались повторить, да только кости раскидали и в царя попали.

Иван тихонько домой сбегал да сжег шкуру лягушачью. Увидела то Василиса и запечалилась. Превратилась в кукушку и к Кощею улетела.

Заплакал Иван, да делать нечего, собрался и пошел супругу свою Идет, видит старичок. Дал старичок Ивану клубок, который доведет его до Василисы.

Шел дальше Иван Царевич и по дороге медведя, селезня, зайца и щуку. А потом дошел до Бабы Яги и рассказала ему Баба Яга что смерть Кощея в сундуке на дереве.

Нашел Иван то дерево, прибежал медведь и сломал дуб. Упал сундук и разбился, выбежал из сундука заяц, но другой заяц его догнал и порвал. Так же случилось и с уткой. А вот из моря яичко щука достала. Сломал Иван иглу и умер Кощей.

А Иван возвратился домой с Василисой Премудрой.
4,8(19 оценок)
Ответ:
karkhachatryan
karkhachatryan
14.01.2020
История коня - Шли солдаты, в командирского коня попал снаряд, его оставили в деревне.
Панкрат - мельник, приютил коня, пытался выкормить коня.
Филька. Его поступок - конь ходил ко всем и ему давали еды, когда он пришёл к фильке, филька кинул несвежий хлеб ( незнаю точно какой он там) на снег.
Беда в деревне - когда конь увидел хлеб он заржал, начал бить себя хвостом по бокам, началась сильная буря - мороз, ветер и т.д.
Раскаяние фильки - филька понял, что он сделал плохо, и он пришёл к мельнику сказал ему " давай сделаем так, я позову ребят и они разбить лёд". Ему ответили "А я соберу стариков, они разбить лёд.Когда мелник запустил мельницу то из муки они спекли хлеб ( на стр.81 рисунок если учебник такой как я думаю).
Вывод - я не скажу, сам не знаю можеш сам подумать я тебе а вод вывод сам думай.
4,4(88 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ