М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
костя663
костя663
21.09.2022 16:13 •  Литература

Твір на тему лампаду віри запали і люльку миру закури.Все буде добре тільки вір-заглягне свято в рідний двір" на основі твору пісні про гаявату ІВ

👇
Ответ:
romashchenko17
romashchenko17
21.09.2022

Лампаду віри запали і люльку миру закури. Все буде добре, тільки вір – загляне свято в рідний двір.

Коли в серці завмирають сподівання, коли душа зазнає темряви, коли здається, що світ втратив свій блиск, ми звертаємося до лампади віри, щоб знову засяяло світло у нашому житті.

Ця лампада символізує нашу віру, нашу надію і нашу впевненість у кращому майбутньому. Вона горить яскраво, незважаючи на темряву, поширюючи світло та відбиваючи навколишніми каміннями, які ховаються під ногами.

Скрізь, де є біль і страждання, де війна і конфлікти, людство шукає мир. І ось ми запалюємо люльку миру, щоб закурити спокій і згоду серед нас. Куриво підноситься вгору, навколо створюючи ауру гармонії і злагоди.

Але слова тільки мало, щоб розповісти про це. Насправді, щоб відчути всю силу лампади віри та люльки миру, треба повернутися до твору пісні про Гаявату.

Гаявата, це символ національного духу і непохитної віри у свої коріння. У пісні про Гаявату ми чуємо відлуння минулого, силу простих, але мудрих слів, що передають віру у майбутнє.

Лампада віри та люлька миру, разом з піснею про Гаявату, надають нам сили, щоб пройти через будь-які труднощі та вибороти свої перемоги. Вони світять шлях і примирюють серця, підтримуючи нас у складних моментах нашого життя.

Тож запалімо лампаду віри в своїх серцях і закуримо люльку миру, почуваючи силу й натхнення, які вони нам дають. Віра в себе і в краще майбутнє допомагає нам подолати всі перешкоди і здійснювати свої мрії.

Нехай світло лампади віри освітлює наш шлях, даруючи надію й впевненість. Нехай дим люльки миру розповсюджується, змінюючи конфлікти й розбрат на згоду й спокій.

Таким чином, лампада віри та люлька миру стають символами нашої внутрішньої сили та бажання миру. Вони нагадують нам, що навіть у найтемніші моменти нашого життя, є можливість знайти світло й гармонію.

Отже, запалімо лампаду віри й закурімо люльку миру, відчуваючи магію, що вони несуть у собі. Віра й мир – це наша сила, яка перетворює темряву на світло й надію. І тільки тоді свято загляне в наш рідний двір, а ми зможемо відчути радість й щастя у наших серцях.

4,5(98 оценок)
Ответ:

Відповідь:

На основі пісні "Про гаявату" можна створити такий твір:

"Лампада віри та люлька миру: світло, яке зігріває душу"

Усередині маленького села, де жила спокійна та дружня громада, був особливий двір. У цьому дворі стояла стара, але мудра Лампада Віри. Вона завжди палахкала ніжним світлом, надихаючи мешканців села на добрі справи та взаєморозуміння.

Одного дня, коли в село прийшли нові мешканці, з'явилася і Люлька Миру. Її мелодійні ноти розповсюджувалися по всьому двору, зближуючи людей і лагідно лякаючи всяку негативність. Люди відчули спокій та внутрішню гармонію.

Лампада Віри та Люлька Миру стали нерозривною парою. Їхнє світло та музика об'єднали всіх мешканців села. Люди відчували, що навколо них панує особлива аура любові та взаєморозуміння. Вони перестали сперечатися і почали допомагати один одному.

Так, згодом, в селі стало справді світло й гаряче. Лампада Віри запалювала серця людей, даруючи їм надію та віру в краще майбутнє. А Люлька Миру закурювала лагідну мелодію, що заспокоювала душі і розчиняла всяку напругу.

Таким чином, з'явився новий святковий настрій у рідному дворі. Люди почали святкувати кожен день життя та радіти один одному. Вони зрозуміли, що віра в добро і мир може створити прекрасний світ, де панує любов і злагода.

Тому, коли ви зустрінете Лампаду Віри та Люльку Миру, запаліть свою віру і закуріть мир у своєму серці. Вірте, що все буде добре, і даруйте це світло та спокій іншим. Тоді свято завжди з вами буде у рідному дворі.

4,5(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SaneckTupit
SaneckTupit
21.09.2022

Вона дружина адвоката. Здавалося б, Нора все має для повного щастя: успішного чоловіка, любов і турботу спочатку батька, потім чоловіка, їй немає на що нарікати долю. Однак , на її погляд, дріб'язкова подія - підробка підпису батька на фінансовому документі - руйнує її затишне життя -" ляльковий дім", зведений для неї чоловіками. Героїня вперше стикається з реальним життям. Ця тема актуальна і в наш час. Вона заставляє учнів замислитися над вічними моральними

цінностями, зрозуміти, що якби Нора Хельмер не припустилася юридичної помилки, їй так і не судилося б пізнати реальне життя.

4,5(85 оценок)
Ответ:
Lina905
Lina905
21.09.2022

Объяснение:

Главный герой, мальчик Алеша, относится к особенностям жизни в доме деда Каширина отрицательно. По приезду в дом деда, мальчик пытается привыкнуть к образу жизни обитателей дома, но у него не совсем это получается. Алёше все в доме чуждо и неприятно. Все жители дома ругаются между собой, дядья дерутся, дед плохо обращается с бабушкой, а внуков избивает розгами. Алеша пытается противиться такому укладу жизни, он часто проявляет протест и этим вызывает негодование деда и других жителей дома.

4,5(87 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ