мертва душа ще що можна сказати це ж треба глава світла яскравим чиста яскрава і світла Таємниця у яку ти попадаєш не злиться і коли бачив e2o темні гори тобі кажеться це вже понори але як встанеш заглянув туди світло Так в очі б'є сонце і сюди Очі болять її краси що ти побачив таємниці серія бачиш все світло і хочеться йти Але ти знаєш що після цього що тебе жде домагання сторони та не вважаєш ти все на цю біль а вийдеш впевнено установці знаю не буде Там легко тяжко та пережити все буде на краще
Объяснение:
Ось ця поема яку я сказав буде найкраще для вас ступеня у межах душа Це є символ любові не це найкраще ні найгірші кажуть багато таких людей це є надія що дитині йде в людей є так багато незрозумілих доріг Іди по одній яку серце сказі
2.б
3.б
4.в
5.а
6.а
7 1. К Функе 2. А зімов 3. Д джоонеответ:
Объяснение:
1. Софі, героїня твору Д. В. Джонс «Мандрівний замок Хаула», уклала угоду з:
А) Відьмою Пустирищ; Б) Демоном вогню; В) Хаулом; Г) саліманом
2. Із героями твору Д. В. Джонс «Мандрівний замок Хаула» Софі та Хаулом відбулися до кінця твору не лише зовнішні, а і внутрішні зміни:
А) обоє стали замкненими та відлюдькуватими, тішилися лише своїми почуттями;
Б) Софі стала впевненішою, а Хаул — уважнішим до прохань;
В) вони почали заздрити тим, хто не зазнав таких випробувань долі, як вони;
Г) Софі стала веселою та безтурботною, а Хаул — злим і похмурим
3. Ім’я головної героїні твору «Мандрівний замок Хаула»:
А) Марі; Б) Софі; В) Ежен; Г) Аліса
4. Чарівник Хаул віддає своє серце:
А) матері; Б) наставниці; В) Кальциферу; Г) Алісі
5. Ким мріяв бути Джордж Плейтен із твору А. Азімова «Фах»?
А) програмістом; Б) економістом; В) машиністом; Г) космонавтом
6. Найбільшим захопленням Меґі, героїні книги К. Функе «Чорнильне серце», було:
А) читання книжок; Б) вишивання; В) малювання; Г) спів і танці
Установіть відповідність (2 б.)
Установіть відповідність між назвою твору, його автором та героями.
1) А. Азімов
2) К. Функе
3) Д. Джонс
І. «Чорнильне серце»
ІІ. «Фах»
ІІІ. «Мандрівний замок Хаула»
А. Мегі
Б. Тереза
В. Хейлі Омейлі
Г. Елінор
Д. Софі
Е. Джордж Плейтен
Є. Кальцифер
Ж. відьма Пустирищ
Якою ж буде система освіти майбутнього? Я уявляю її зовсім інакшою, ніж зараз.
Основним принципом буде індивідуалізація навчання. Кожен учень має можливість вибирати предмети самостійно, в залежності від своїх інтересів та потреб. Для кожного учня створять індивідуальну програму навчання, яка буде враховувати його вміння та здібності.
Технології також значно покращаться. Навчальні матеріали будуть більш доступні, у своєму смартфоні чи планшеті дитина зможе знайти усю необхідну інформацію. Будь-який учитель матиме доступ до інтерактивної дошки, яка зробить уроки більш цікавими та зрозумілими для юних учнів.
Навчальні заклади стануть більш комфортними для учнів. Вони будуть обладнані кріслами-гойдалками, які до зняти напругу та стрес, що виникають від тривалого сидіння на місці. Менше буде традиційних парти – діти працюватимуть і вихователем проводитимуть уроки на стінах.
Освіта у майбутньому стане прозорою та доступною для усіх. Будуть створені мережі, на яких вчителі та учні зможуть обмінюватися знаннями та досвідом. Це додасть мотивації для навчання та сприятиме створенню більш дружнього та доброзичливого середовища.
Для мене важливо, щоб освіта майбутнього була насиченою, цікавою та ефективною. Вона повинна закласти основи успішної кар'єри та забезпечити розвиток як особистісних, так і професійних якостей. Майбутнє, без сумніву, належить тим, хто хоче розвиватися, тому за всіх приєднатись до цього процесу!