Анализ 4 главы онегин и татьянаанализ 4 главы онегин и татьяна "евгений онегин " 1) заслужила ли татьяна отповедь онегина ? 2)как оценивает а.с. пушкин монолог онегина ? 3)в чем смысл рассказа о любви ленского и ольги ?
Жил один крестьянин. И был у него сын. По имени Иван. И все звали этого сына - Иван-крестьянский сын. Потому, что он был сыном крестьянина. Который назвал его Иваном. Крестьяне, они вообще, часто называли своих сыновей Иванами. Дочерей гораздо реже. Но у этого крестьянина дочери не было. А может и была. О том не ведаю. Но всё равно он назвал Иваном сына. Так у крестьян принято было. Иванами сыновей называть. А этого Ивана все не просто Иваном, а Иваном-крестьянским сыном звали. Отец потому что крестьянин у него был. То есть никто конечно точно не знал. Может и молодец какой заезжий постарался. Но все полагали, что всё же крестьянин. А то бы он сына Иваном не назвал. Какое имя позабористее придумал бы. Хотя он может и сам не знал. Думал, что уж этот-то точно его сын. Может похож был, не знаю. Так что назвал всё же Иваном. Как мать его называла, того не знает никто. Все остальные-то его Иван-крестьянский сын звали. Тоже, видно думали, что он сын крестьянина. А что мать его думала, она никому не говорила. Может и говорить было нечего. А может, и наоборот, было. Но всё равно молчала. Зовут сына: "Эй, Иван-крестьянский сын! " А она молчит. Улыбается только. Хотя может ей просто имя это нравилось. Хотя могло бы и поднадоесть. Крестьяне-то часто сыновей Иванами называли. Дочерей по-разному, а сыновей так. Хотя и неудобно бывало. Зато не забудешь. Хотя мать-то конечно, и так не забудет. Если будет, что вспомнить. Но если и помнит чего, молчит, улыбается. Так и жили.
Неймовірна кількість людей ставить наболіле питання: «Які моральні цінності сучасного суспільства?» Але, на жаль, однозначної відповіді на може дати не кожен. І дійсно, кожен з нас, розмірковуючи над серйозною проблемою моральних та духовних цінностей, дає різні відповіді. Моральні цінності теперішнього суспільства, перш за все залежить від цінностей кожного з нас.
Світ, де ми існуємо, дуже не простий та жорстокий, і як це неболісне, треба все ж таки відмітити, що у сучасному суспільстві моральні цінності стоять на останній сходинці. Сучасне покоління людей, а точніше основна його частка, на перше місце ставить матеріальні блага, зовсім забувши про такі моральні принципи як, співчуття, справедливість, дружба, щирість. Нинішнє покоління практично повністю майже зовсім позбавилося відчуття довіри один до одного гаючи прояви жорстокості у відношенні один до одного, можна відмітити, що на даний час відбувається різкий спад моральних цінностей суспільства. Живучи у неймовірно не простий час різноманітних подій, люди просто забули, про те, що крім матеріальних благ, існують і інші цінності, такі як родина, друзі. Бідніє, та втрачається й духовний світ людей, мало хто з нас насправді щиро, замислюється над своїми вчинками, головна проблема сучасних людей – це отримання вигоди. Але люди, переймаючись матеріальними проблемами, зовсім забувають про моральну сторону свого буття.
Тому, дивлячись на сучасний світ, можна сказати, що гається повний занепад моральних цінностей сучасного суспільства. Мабуть ця проблема завжди буде в нашому світі, але все одно треба пам’ятати, що ми все ж таки люди, і повинні бути більш добрішими, стриманішими, та поважати людину не тільки за її соціальний статус, чи положення у суспільстві, а перш за все, за її моральні цінності. Може тоді, ми зможемо зробити наш світ трішечки добрішим.