М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
yuliyaduda11
yuliyaduda11
08.10.2021 19:50 •  Литература

Кому принадлежат слова: «мир грустен – и я грущу вместе с ним; мир вздыхает – и я вместе с ним вздыхаю. мало того, я приглашаю грустить и вздыхать вместе со мною и читателя»:

👇
Ответ:
Yangelskiy
Yangelskiy
08.10.2021
М.Е.Салтыков-Щедрин.
4,4(68 оценок)
Ответ:
mamylizkka81
mamylizkka81
08.10.2021
Щедрин написал эти слова
4,4(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Аманда55573
Аманда55573
08.10.2021
Жил-был в одном дворе, под гаражом, один кот. Кот был на вид обычный, серый, и никто не знал, что этот кот умеет говорить. Потому, что коты вообще не любят болтать попусту. 
Еще в этом дворе жил мальчик по имени Байэл. Идёт как-то этот мальчик из школы и думает: "Какую же сказку мне сочинить на завтра в школу? Ну ничего в голову не лезет!" 
Сел мальчик на скамейку, и загрустил. Тут подходит к нему кот, и говорит: "Чего сегодня такой грустный? Опять двойку схватил?" 
Байэл сначала даже не удивился, а рассказал коту о своей проблеме. 
А потом понял, что разговаривает с котом, испугался и убежал. 
А кот подумал: "Вот трусишка! А я как раз знаю ту сказку, которую рассказывал ученый кот своей кошке, когда ходил налево."
4,5(18 оценок)
Ответ:
Верунчик80
Верунчик80
08.10.2021

роблематика “Шпага Славка Беркути” Формування характеру підлітка; вплив на його поведінку та світоглядні позиції сім’ї, школи, середовища тощо. Змужніння й дорослішання дитини як розширення її життєвого досвіду: поступової «належності до світу», де більша відповідальність, «де ніхто не має права легковажно, безвідповідально й нерозсудливо ставитися до життя», де суворіші закони та випробування. Самореалізація дитини. Стосунки ровесників (перше кохання й протистояння, суперництво друзів і самоствердження). Діалог поколінь, батьків і дітей, їх стосунків. Морально-етичні проблеми (чесність, підлість, байдужість, безвідповідальність та ін.). Як бачимо, це проблеми вічні, хоч вони і накладаються на реалії тієї чи іншої епохи. Ніна Бічуя в цьому тексті звела ці реалії до мінімуму. Тільки окремі деталі свідчать про те, що зображувані події розгортаються на тлі повоєнного життя радянської країни. Поза текстом залишаються диктовані режимом правління злободенні проблеми того часу, ідеологічна заангажованість. Винятком є хіба що сцена суду над дитиною, яка відбувається в умовах радянської школи. Авторка займає однозначну позицію в зображенні цього явища. Але хіба в наш час діти не стають свідками, а то й жертвами загального осуду, підступності ровесників, протистояння в шкільному колективі? На жаль, подібні явища мають місце в сучасному суспільному житті.

Джерело: https://dovidka.biz.ua/shpaga-slavka-berkuti-analiz/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua

Объяснение:

4,5(5 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ