Вивчаючи твори великого творця – М.Ю. Лермонтова, ми звертаємо увагу на те, яким ліризмом наповнені його роботи. У його віршах так багато уваги приділяється людським почуттям, які нікому не потрібні, які не є затребуваними. Однією з таких робіт є вірш «І нудно, і сумно …».
У ньому він розкриває суть головного героя, який зі своїми внутрішніми переконаннями протистоїть всьому світу і навколишнього його суспільству.
Самотність – це основна тема його робіт. З самого дитинства поет залишився один, без матері і ця трагедія зачепила його на все життя. На цьому тлі він і складав свої великі творчі твори.
Чудова робота «І нудно, і сумно …» була створена в 1840 році. У ній ми можемо простежити саме те самотність, про який я згадав вище. Перш за все, поет називає життя жартом, порожній, а потім дурною, внаслідок і зовсім розуміє, що немає ніяких ідеалів, за які можна співпереживати, страждати і любити.
«Любити … але кого ж? .. на час – не варто праці,
А вічно любити неможливо.
У себе чи заглянеш? – там минулого немає і сліду:
І радість, і муки, і все там мізерно … »
Вникаючи в ці рядки, ми розуміємо, про що говорить автор. На превеликий жаль, жодне почуття, яке виникає в людині, не може бути вічним. А тимчасові відчуття автор не хоче приймати, він вважає їх безглуздими, вони завжди йдуть в минуле, про який ніхто вже не згадає.
Объяснение:
К сожалению, вокруг немало злых и неприятных людей, они встречаются на пути Бима в образе соседки, ненавидящей собак, злосчастного коллекционера собачьих ошейников, горе-охотника из небольшой деревушки, в которой волей судьбы оказался бедный Бим.
Но к счастью, добрых и отзывчивых людей на свете больше, и они, как могут бедной собаке.
Произведение Гавриила Топольского "Белый Бим Черное Ухо" учит нас доброте и милосердию, преданности и верности. Жаль, что на пути собаки, временно оставшейся без хозяина, встречаются жестокие и бессердечные люди. К счастью, хороших людей намного больше. Они приняли самое активное участие в судьбе Бима и его хозяина. Повесть учит нас преданно дружить, показывает, что ненависть и предательство - самые низкие черты характера. Мальчик, столкнувшийся с жестокостью взрослых, восстает против нее, его устами звучат самые главные слова, призывающие нас к добру и милосердие, сочувствию и сопереживанию.