Я перегорнула останню сторінку оповідання відомого письменника-фантаста Г. Веллса "Чарівна крамниця" і наче вступила в інший світ — буденний, звичайний і не такий цікавий. Упродовж години мене охоплювало чисте, радісне, дивовижне почуття: я потрапила у чарівну поетичну казку, від якої мені зовсім не хотілося відриватися. Адже мій світ такий не схожий на той, чарівний, казковий, у якому живе герой оповідання, маленький Джип.
Там все цікавить, чарує, вабить: чародій-продавець, який дістає з-за вуха й з рота кришталеві кульки, порцелянова рука з колодою чарівних карт, такий самий незвичайний капелюх і чарівні дзеркала. А які чудові іграшки! Лялька, що плаче, як жива: "Яйце є — яйця нема", коник-гойдалка, стійкі олов'яні солдатики, чарівні поїзди, що рухалися без пари й пружини. Це неповторний світ дитинства, світ незабутньої чарівної казки, у яку веде нас письменник.
Герберт Веллс якось зазначив: "Має право називатися справжнім письменником лише той, хто може навчити чого-небудь своїх сучасників, хто краще бачить навколо і більше бачить попереду. Я завжди згоден думати, що я усе-таки такий".
Письменник має рацію. Своїм прекрасним оповіданням "Чарівна крамниця" він вчить нас бути людяними, безпосередніми, любити й шанувати людей, бачити й розуміти прекрасне в людях і навколишньому світі. Нарешті, вірити в диво, мріяти, сподіватися, що світ стане добрішим, досконалішим, прекраснішим, гуманнішим!
І хоч світ дитинства дуже швидкоплинний, проте він стає нам духовною опорою у подальшому житті. Я переконалася в цьому, читаючи оповідання "Чарівна крамниця".
Перегорнуто останню сторінку. Закрито книжку. Але на цьому не закінчується моє знайомство з письменником.
Світ фантастики, пригод я ще буду відкривати для себе в багатьох його чудових творах. Зустріч з моїм улюбленим письменником — для мене завжди радість і свято.
Объяснение:
ответ:1. Нападение Франции на Россию в 1812 году.
2. Александр Первый к войне не готов и развлекается на балах.
3. Русский посланник Балашов плохо встречен в стане врага.
4. Андрей Болконский идет на дуэль с Курагиным. Он же приезжает в дом отца. Затем идет на войну. Болконский - адъютант Кутузова.
5. Николай Ростов в Павлоградском отступающем полку. Он и его товарищи азартно играют в карты. Наутро - в бой. Ростов ведет бойцов в атаку. Получает награду.
6. В Москву вернулись Ростовы , и семья организует госпиталь для раненых. Пьер безнадежно влюблен в нее и страдает.
7. Пьер хочет пойти на войну, но ему не разрешают.Он жертвует в ополчение 1000 человек и получает согласие.
8. Андрей Болконский советует отцу переехать в Москву.
9. Элен Безухова ведет светскую жизнь. В ее салоне осуждают Кутузова.
10. Старый Болконский умирает. Его дочь Марья обвиняет в этом себя.
11 Крестьяне Болконского бунтуют.
12. Встреча Марьи и Николая Ростова
13. Андрей - адьютант Кутузова.
14. Болконский ранен под Бородино. Он прощает невольную измену Наташи и разочаровывается в Наполеона из-за его равнодушия к людям.
15. Элен о разводе. Курагин погибает. Андрей умирает.
16. Пьер разочарован в НАполеоне и хочет его убить. Взят в плен.
Объяснение:
Не знаю подойдет или нет ,но вроде тут все самое основное