М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dashutadashuta2007
dashutadashuta2007
13.12.2021 10:28 •  Литература

Почему сказка "иван - крестьянский сын и чудо-юдо" является волшебная?

👇
Ответ:
LONNI34
LONNI34
13.12.2021
Потому    необычные  действия   персонажей  в  данной  сказке ,   тип   волшебных  и необычных
4,7(24 оценок)
Ответ:
kristinacelidze167
kristinacelidze167
13.12.2021
Потому что в этой сказке рассказывается о волшебном персонаже "Чудо-юдо". Она разговаривает, мстит Ивану. У Ивана волшебный конь, который своими копытами сносит крышу. Вообщем много того, чего не существует в реальной жизни)
4,6(49 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
элюсся5
элюсся5
13.12.2021
Тема: Задачі на знаходження відстані за швидкістю і часом. Ускладнені задачі на зведення до одиниці. 
Мета уроку: 
• Формувати компетентність учнів у розв’язанні задач на знаходження відстані за швидкістю і часом, спираючись на знання дітей попереднього уроку. 
• Удосконалювати навички учнів у знаходженні значень виразів на додавання і віднімання, розвивати логічне мислення, увагу, мову учнів, учити коментувати хід розв’язання. 
• Виховувати інтерес до предмета. 
Обладнання: Схеми, таблиці, індивідуальні картки, мультимедійна система комп’ютер. 
Тип уроку: Урок засвоєння нових знань. 
Хід уроку 
1.Організаційний момент . 
Привітання.( Слайд №1) 
Діти, до нас на урок сьогодні завітали гості. Тож давайте привітаємо їх. 
Ми вам раді, люди добрі, і вітаєм щиро вас, 
І за м ласкаво на урок в 4 клас. 
Автотренінг: 
Давайте згадаємо ваш автотренінг. 
Я – учень , я ходжу до школи. Мене навчають вчитись, я все розумію, я хочу все знати. 
2.А зараз реклама уроку (Слайд №2) 
Урок має бути: 
1.цікавим 
2.навчальним 
3.гарним 
4 практичним 
5.продуктивним Ми будемо : 
1.активними 
2.розумними 
3.дисциплінованими 
4.уважними 
Отже якщо ми будемо такими, ми разом проведемо цікавий , творчий урок. 
І урок у нас не звичайний. Ви відкриєте для себе одну із таємниць мудрості. Для цього потрібно наполегливо працювати й гідно пройти всі етапи уроку. 
На вас чекає (Слайд № 3) 
• Хвилинка каліграфії 
• Хвилинка швидкого обчислення із сюрпризом 
• Ситуація успіху 
• Проблемна ситуація 
• Засвоєння нових знань 
• Фізкультхвилинка 
• Коментоване розв’язання задачі 
• Перевір задачу у сусіда 
• Застосування набутих знань 
3.Актуалізація опорних знань 
• Хвилинка каліграфії. 
Сядьте рівно , відкрийте зошити, згадайте правила письма і прописуємо число 29, яке складається з двох цифр 2 і 9.(запис ППЗ ) 
Метод «мікрофон» 
Як ви вважаєте , чому на хвилинці каліграфії ми писали число 29? 
Що ще в житті може означати це число? 
(Дату народження,29 грн. може коштувати машинка, 29 учнів у класі, 29 метрів відстань від нашого класу до їдальні і т.д.) 
Добре впорались . Рухаємось далі. 
• Хвилинка швидкого обчислення із сюрпризом. 
Покажемо , на скільки швидко і вправно у 4 класників працює «мозковий комп’ютер» . Розв’язати приклади і знайти ключове слово – перевірку. 
+ 54408 - 48350 +2120 
973 9405 1080 

12 м 80 см. - 8м.07 см. 360 – 37 3600:100 
276*1 60:3 
Відповіді числа: 3200, 55381 ,323,36,20,276,473,38945 
Л М Д Е Ь Ц О О 
(МОЛОДЕЦЬ) (Слайд № 4) 
4.Повідомлення теми уроку 
Пригадаймо, які задачі розв’язували на попередньому уроці? Навести приклади. 
Створення ситуації успіху. (починається запис з ППЗ) 
• Задача на знаходження швидкості 
• Складіть обернену задачу , щоб знайти відстань ( зупинка на записі) 
Діти а чи достатньо в нас знань щоб виконати це завдання? 
(що таке обернена задача ми знаємо , а щоб знайти відстань у нас проблема) Як розв’язати таку задачу?Скажіть хто здогадався чим ми будемо сьогодні на уроці займатися?Хто може назвати тему уроку?Висловіть свої думки. 
А що нам потрібно знати, щоб розв’язати нашу проблему?(знання попереднього уроку)Послухайте чи так ми думали ( продовження запису ППЗ) 
5.Первинне сприйняття нового матеріалу. 
Давайте заглянемо в підручник сторінка 61 , адже це джерело знань і переконаємось іще раз в правоті наших думок. 
Читання хором висновку в підручнику. 
Застосуймо наші знання практично. Діти я вам зараз назву рухомий об’єкт, а ви висловіть свої припущення з якою швидкістю вони можуть рухатись. 
На сторінці 61 у підручнику № 391 за даними таблиці знайдемо відстані. 
Висновок: щоб знайти відстань, треба швидкість помножити на час. 
Фізкультхвилинка 
Віконце ми відкрили, 
Повітря запросили 
До нашої кімнати, 
4,7(10 оценок)
Ответ:
UliaAndKisas
UliaAndKisas
13.12.2021
КОНАН ДОЙЛЬ АРТУР 
      (1859-1930) 
      Англійський письменник, ірландець за походженням. Найпопулярнішими книгами письменника є детективні історії про Шерлока Холмса та його друга доктора Ватсона: "Собака Баскервілів" (1901-1902), "Долина жахів" (1914-1915), "Пригоди Шерлока Холмса" (1892-1893). 
      Шерлок Холмс став улюбленцем мільйонів читачів світу, а ім 'ям його називають тих, хто вміє розплутувати складні історії, відзначається високим інтелектом, знанням життя, прагненням до справедливості.. 
      Конай Дойль створив науково-фантастичні романи: "Втрачений світ" (1912), "Отруєний пояс" (1913), "Маракотова безодня" (1929), декілька історичних досліджень. 
       
      Мій улюблений герой - Шерлок Холмс 
      Шерлок Холмс - герой англійського письменника Артура Конан Дойля. Це мій улюблений літературний персонаж. Я захоплююся детективами і прочитав багато творів Агати Крісті, Едгара По, Жоржа Сіменона й інших письменників. 
      Але самим добрим, розумним, талановитим для мене залишається Шерлок Холмс. 
      Слава про нього проникла у всі куточки Англії, а потім про геніального детектива довідалися в усьому світі. Холмс виїжджає на розслідування до Ватикану, його до потрібна навіть могутнім монархам. Холмс у роботі використовує знаменитий дедуктивний метод. Він може за окремими деталями, за якимись дрібницями дати повну інформацію про людину, її характер і місце проживання. У Холмса є друг - доктор Ватсон. Багато що йому незрозуміле в рішеннях і висновках Холмса, і він постійно задає питання. Зовсім, як я: я так само, як і він, дивуюся словам і висновкам Шерлока Холмса. І Шерлок Холмс завжди терпляче, дохідливо пояснює те, що нам незрозуміле. 
      Мені дуже подобається детективна історія "Собака Баскервілів", яка починається з того, що Шерлок Холмс буквально витягає з ціпка, забутого в його будинку відвідувачем, масу інформації. І коли з'являється власник ціпка, виявляється, що все, сказане Холмсом, - правда. 
      Цього разу мова йде про прокляття, що нависло над родом Баскервілів. З давніх часів передається з покоління в покоління манускрипт, де написано: "Остерігайтеся виходити на болота в нічний час, коли сили зла панують безроздільно". Здавалося б, це легенда, казка, але мурашки пробігають по шкірі, коли чуєш крики нічних птахів на величезному болоті, подих і ричання величезного собаки, готового розтерзати живу людину. Страх відчувають усі, і тільки Шерлок Холмс знає, що робити. Він залишається спокійним, витриманим. Ні в які родові прокляття він не вірить, і його логіка і здоровий глузд зрештою перемагають. 
      Я думаю, що Шерлок Холмс залишиться моїм улюбленим героєм на все життя. У ньому є всі риси, необхідні людині: він цікавий, безстрашний, переконливий, розумний. Таким хочу стати і я. Я не збираюся бути детективом, але упевнений, що людям будь-якої професії не завадили б такі якості. 
4,8(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ