М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
TerminatorYotub
TerminatorYotub
28.03.2022 00:57 •  Литература

Капитанская дочка чем законьчилась любовь петра гринёва и маши мироновой? ? *

👇
Ответ:
alexey2006kost
alexey2006kost
28.03.2022
Их любовь закончилась свадьбой. 
4,5(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
swaTor
swaTor
28.03.2022
Почему же рассказ назван «белый пудель» ? видимо оттого, что как раз с арто связаны самые важные события рассказа. в центре внимания эпизоды, в которых решается судьба собаки: безобразный каприз трилли, бессердечную торговлю богатых обитателей дачи и дворника с дедушкой лодыжкиным, преступную кражу арто, рискованное спасение пуделя серёжей. именно в этих эпизодах происходит столкновение героев рассказа – бедных и богатых, сытых и голодных, - живущих по разным социальным и нравственным законам. отношение к белому пуделю позволяет высветить характеры, достоинства и недостатки героев произведения: неподкупность лодыжкина, безнравственность обитателей дачи, смелость серёжи, лакейскую преданность и преступность дворника.
4,4(5 оценок)
Ответ:
Полина112006
Полина112006
28.03.2022

Объяснение:

Не вмирає душа наша,

Не вмирає воля.

Т. Шевченко

Дух великого Кобзаря завжди залишався вільним, як залишалась вільною і безмежною думка поета. Тарас Шевченко завжди був на боці скривджених і пригноблених. Своїми творами він намагався збуджувати національний дух народу, вселяти віру в його сили. У більшості творів великого митця відображено страждання українського люду, який прагнув свободи і незалежності. Своєрідним узагальненням теми боротьби за волю у творчості Тараса Шевченка є поема "Кавказ", в якій змальовано тяжке становище народів, поневолених Російською імперією, зокрема народів Кавказу.

Кавказька війна тривала майже півстоліття. Відчайдушно захищали рідний край горці, але не змогли встояти перед численним ворогом.

На початку твору поет в метафоричному плані зображує Кавказькі гори, "хмарою повиті, засіяні горем, кровію политі". Вже першими рядками поеми автор вводить читача в безглуздий у своїй жорстокості світ війни, що є результатом загарбницької політики і безмежного користолюбства царського уряду. На фоні гір окреслюється образ Прометея — символ нескореності. Образ Прометея відомий людству з давньогрецьких міфів, в яких розповідається про викрадення титаном вогню у богів з метою дати його людям. За це "самодержець" Зевс звелів покарати його: прикувати до скелі на Кавказі, де титана терзав орел. Своєрідної інтерпретації набувають у поемі образи Прометея і орла. Перший виступає у творі символом споконвічних прагнень народу до волі і свободи; символом нескореності, стійкості, самовідродження, могутньої невмирущості душі народу. У поемі в образі Прометея втілено образ кавказьких народів. Символом царського уряду, самодержавства виступає орел, зображення якого прикрашало герби Російської імперії. Пригнічує, знищує російський уряд народи Кавказу — карає орел Прометея:

4,8(42 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ