М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Asja21
Asja21
28.08.2020 07:59 •  Литература

Что можно рассказать о сказочном герое пятачке?

👇
Ответ:
illusionion
illusionion
28.08.2020
Пятачок -маленький и смешной поросенок из советских мультиков о Винни-Пухе. И так как это сказочный персонаж, то и живет он в сказочном лесу в «очень большом доме в середине букового дерева». А рядом с его домом установлена табличка с надписью:«ПОСТОРОННИМ В.» Он всегда чего-то боится (темноты, Слонопотамов и многих других вещей) и всегда попадает в смешные и нелепые истории. Очень милый и добрый персонаж. Самый лучший и преданный друг Винни-Пуха. И чего только не происходит в его жизни! Но он всегда справляется и никогда не унывает. И пусть он очень маленький и пугливый, но ради своих друзей он всегда побеждает страхи и совершает невероятные и отважные поступки! Почти как и все персонажи сказки о Винни-Пухе, Пятачок был создан по образу одной из игрушек Кристофера Робина. В мультфильме Пятачок постоянно смешит зрителей. Для своего друга медвежонка, он изображает, что вот-вот начнется дождик, бегая под деревом с зонтиком. А потом ему приходится стрелять из ружья по воздушному шарику. Но из-за страха, конечно же, он попадает не в шарик, а в самого Винни-Пуха и тот падает с высоты дерева! Ради дружбы маленький поросенок готов на все. И победить свои страхи и совершить поступок. Пятачок никого не оставит равнодушным. Поэтому он долгие годы является любимцем всех детей. Без него сказка не была бы столь интересна, ведь всегда должен быть маленький и храбрый герой. Дети учатся у него честности , храбрости и преданности. Пятачок самый верный друг и каждый ребенок впитывает эти ценности в себя. Он учит нас быть оптимистами и не унывать, чтобы в жизни не произошло!
4,4(6 оценок)
Ответ:
romanov1100
romanov1100
28.08.2020
Пятачок очень хороший друг, который не бросит в беде. Он  может и друзьям. Это воспитанный  и положительный герой)
4,7(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vity144
Vity144
28.08.2020

Объяснение:

Рассказ о кунице, которую автор назвал Белогрудкой. У куницы бестолковые пацаны забрали детенышей, те погибли, а куница стала мстить людям до самой смерти. очень сложные чувства вызывает рассказ, настолько автору удалось пронзительно описать горе матери. Рассказ "Белогрудка" учит понимать, что любая мать без раздумья броситься на защиту своих детей и страшнее ее в тот момент нет. Но главная мысль рассказа "Белогрудка" заключается в другом, звери испытывают чувства, они не говорят как люди, они только воют от боли и тем сильнее им переживаешь, обидеть зверя, то же самое , что обидеть слабого и беззащитного человека.

4,7(79 оценок)
Ответ:
Дима6u9432
Дима6u9432
28.08.2020

Дорогою ціною здобували волю українці, багато чого довелося їм випробувати. Були і “збасаманені сині хребти”, були і кулі в тілі, було й загублене життя, був і розпач, була і смерть. Коли я читаю оповідання М. Коцюбинського “Дорогою ціною”, то мені здається, що це я тікаю разом з ними від кріпаччини, що я теж відчуваю голод, біль, страждання, що це я разом з ними намагаюся вижити і перемогти. І здобути волю.

Що може бути краще за волю? Коли дихаєш вільно, на повні груди, коли не наглядають за тобою прискіпливі очі пана, коли поряд з тобою та людина, яку ти без тями кохаєш. І не треба критися, а можна вийти в поле – і заспівати, заспівати так, щоб почули гори і підспівували тобі своїми дужими голосами, заспівати так. щоб сонце здивовано подивилося зверху, ніби питаючи: що то воно є? Оце і є воля, справжня воля. Але як ЇЇ здобути?

Зброєю? Ні. Уся влада на боці пана.

Не встигнеш ти й оком моргнути, як тебе або посадять у в’язницю, або вб’ють.

Тому і тікали люди, тікали до Туреччини, бо несила вже було терпіти панське ярмо – дуже воно муляло шию – бо “вільний дух народу ще тлів під попелом неволі”. Цей дух підіймав і гнав подалі від кривди, від знущань, від постійного страху, гнав з надією хоч в останні хвилини життя побачити, що таке воля.

Серед таких людей були Соломія та Остап. Мов птахи з широко розгорнутими крилами, вони знялися з місця у пошуках вільного життя. Адже вдома навіть сподівань на це немає: за бунтарський дух приишовся не до двору Остап, живе з нелюбом Соломія, бо так схотів пан. Яке вже може бути щастя?!

Щастя без волі – нещастя. Вільний дух Остапа йде від діда, від його “билинь-казок” “про Січ, про козацтво, про боротьбу з панами за волю”. Саме Коліївщина надихає двадцятирічного хлопця йти шукати волю.

Але в Остапа є кохана, яка вирішує всупереч усьому з’єднати долі. Вони йдуть разом, а веде їх чарівне слово – воля. Адже тільки вона може дати їм усе, чого вони так домагаються: і шастя бути поряд, і домівку, і господарство, і незалежність.

Але до волі нелегкий шлях. Скільки довелося пережити цим людям, скільки довелося пережити всьому українському народові! Спочатку стають на перешкоді козаки, бо царський уряд намагався будь-що розшукати втікачів і жорстоко карав їх.

Не вдається закоханим з першого разу переправитися за кордон. Але доля дарує їм ше одну можливість. Які вони щасливі, що нарешті знайшли те, що шукали – волю. Проте сліпа куля наздоганяє Остапа.

Скільки ж можна зносити знущань, коли вже життя змилується над ними?!

І ось тут виявляється героїчний дух Соломії. Вона йде шукати шлях, щоб вибратися з плавнів, але відчуває, що заблукала. Де він. її Остап, поранений та кинутий? Проте Соломія не відступає від своєї мети – знайти його, знайти будь-що: хай палають плавні, хай навіть смерть чекає за плечима.

Ось вона воля до життя, воля до щастя. Тому стільки відчаю, ненависті в діях Соломії, коли вода ламає очерет: “Соломія накинулась на нього і почала трощити зі злості, як свого ворога”.

Але й Остап не здається, хоч і тяжко поранений. У цей час він намагається відбити своє життя у вовка. Для цього не обов’язково мати рушницю.

Потрібні лише кілька краплин води та велика воля до життя. Ця велика воля до життя і допомагає знову зустрітися двом кохаючим серцям. Ця велика воля до життя надає Соломії снаги працювати, щоб виходити Остапа, поставити його на ноги.

А коли турецька варта забирає його, ця велика воля до життя зумовлює напад Соломії разом з Іваном Котигорошком на неї, щоб звільнити дорогу людину. Скільки потрібно мужності, героїзму, відваги, шоб піти на цей крок! Недарма ніби з казки приходить на сторінки оповідання Іван Котигорошок, який прагне усюди й завжди допомагати Соломії.

Так, український народ без боротьби не здається, як не здавалася Соломія, як не здавалися і Остап, і Іван, і тисячі подібних до них людей. Можливо, вони і не перемогли, але вказали шлях до волі, тяжкий шлях, на якому чекає багато випробувань. Але цей шлях потрібно було пройти, навіть зі зброєю в руках, бо в його кінці чекала людей воля. Смерть перервала життя Соломії.

Але залишилася пам’ять про неї, яка зігріває вже сивого діда: “Знов мене кличеш, Соломіє? Почекай, швидко прийду, не забарюся вже…” Це кличе Остапа вільна Соломія.

Минуло багато років, і український народ здобув собі волю. Хоч і дорогою ціною, дуже дорогою піною. Але саме це, на мій погляд, і надає йому снаги берегти свою волю, свою незалежність, щоб потім не довелося її знову здобувати у нерівній боротьбі. І тоді вже хто знає, яку ціну нам доведеться за неї платити…

Объяснение:

4,7(96 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ