М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Maria21Kaplina2
Maria21Kaplina2
16.01.2022 02:51 •  Литература

Сочините басню в прозе или в стихах по пословице: чтоб рыбку съесть надо самому лезть. 5 класс умоляю

👇
Ответ:
Sadist702
Sadist702
16.01.2022
Чтоб рыбку съесть надо самому в прорубь лезть
4,8(93 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Jenya19885
Jenya19885
16.01.2022

Недавно я читал произведения Руслан и Людмила произведения известного русского писателя А.С Пушкина. Мне больше всего понравился Руслан, так как именно он выступает здесь в роли храброго героя. Он настоящий богатырь, который готов пожертвовать своей жизнью ради людей  и наказания злодеев. Руслан мужественный и сильный. Он имеет ловкий ум, что дает ему возможность не вестись на происки врагов, а принимать собственные решения.  

Руслан - очень храбрый герой. И мне кажется, что быть таким как он очень здорово! P.S. CVING

4,5(17 оценок)
Ответ:
Наталья0201
Наталья0201
16.01.2022

Объяснение:

Степан Руданський придумав один із жанрів гумору — співомовки. Це дотепні, динамічні, сюжетні твори з використанням різноманітних засобів гумору та сатири і побудовані на якомусь народному анекдоті, приказці чи казковому мотиві.

Співймовки С. Руданського можна поділити на три групи: ті, що викривають служителів церкви; ті, у яких висміюються вади характеру людей; у яких висміюють панів. У співомовках "Козак і король" та "Запорожці у короля" висміяно панів, які хотіли поглумися з козаків, щоб показати свою зверхність, але їм це не вдається. Серед козаків багато розумних людей, дотепних, кмітливих, і вони так повертають справу, що в дурні пошилися пани. Ляхи-мосціпани теж не змогли принизити козаків, посміятися з їхніх довгих вусів. Адже саме з цією метою вони запропонували своїм гостям сметану. Та кмітливі козаки разом відмовилися:

Славная у вас сметана...

Тілько вибачайте,

а перше нам, запорожцям,

щільник меду дайте!

А козак зі співомовки "Козак і король" перехитрив самого короля, давши відповіді на три складні запитання. І дотепний козак отримав винагороду: поїхав додому в золоті.

Про почуття гумору козаків ходили легенди. Народні перекази говорять про те, що запорожці вміли давати відсіч тим, хто ставився до них зверхньо, хотів принизити. Мабуть, саме на таких переказах і будував співомовки С. Руданський.

4,6(67 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ