М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Inna14888
Inna14888
03.09.2020 03:47 •  Литература

Преступление и наказание. можно ли оправдать человека, если его дурные поступки порождены временем, воспитанием? можно ли разрешить кровь по совести?

👇
Ответ:
Kaaaaakkkktus
Kaaaaakkkktus
03.09.2020
Нет, оправдать человека нельзя, если его поступки порождены временем, воспитанием! За свои плохие поступки каждый должен отвечать! Кровь по совести разрешить нельзя, так как убийство порождает собой другое убийство!
4,6(4 оценок)
Ответ:
kilernosok
kilernosok
03.09.2020
Нет. Какое оправдание может быть?Он не имел права убивать невинных людей. Никакие обстоятельства не могут загладить убийство. Теория Раскольникова оказалась неправильной, доказывает это и то, что привела она его лишь к гибели. Единственный поступок, за который действительно можно уважать такого человека и уменьшить его вину - если этот человек действительно осознает , что сделал и поймёт свои ошибки. Пример - это искреннее раскаяние Раскольникова. Это действительно благородный поступок, который говорит всё-таки наличии совести.
4,7(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
aleksapopov1
aleksapopov1
03.09.2020

1) Дитинство

Народився в Москві в квартирі лікаря і був другим сином з восьми. Коли йому було 16 померла його мати, яка була не з багатих, але була розумна.

2) Освіта

Батько відправив після цього сина у військове інженерне училище Костомарова. Достоєвський почав жити в Петербурзі.

3) перше літ. твір

У 1844 р перший твір "Бідні люди" пише, що принесло йому славу.

4) гурток Петрашевського

Утопічний соціалізм. Ідея Фур'є несправедливість в житті, хочеться рівності.

5) Каторга

1849-1853 9 місяців був у в'язниці. він хотів змінити суспільство, але все обернулося тюрмою. 6) Повернення Достоєвського в Петербург зайнявся літературою, а також Журнал "Час" "Епоха" брав участь в цьому. 7) 1866 - злочин і покарання Після смерті брата у нього були борги і мало грошей, і він вважав що можна виграти гроші в казино, але він програвав. Після вирішив написати книгу за контрактом.

4,8(8 оценок)
Ответ:
daniilznanija0
daniilznanija0
03.09.2020
Трагедія Другої світової війни у зарубіжній літературі
(на матеріалі творів Г. Белля та В. Бикова)
Війна — це неприродний стан людини. Знецінюючи найбільшу коштовність на землі — людське життя, вона є трагедією як для переможних, так і для переможців.
У Другій світовій війні і уряду, і народи країн антигітлерівської коаліції мали ясну позитивну мету: вони боролися проти фашизму. Тому література про цю війну мала, в першу чергу, антифашистську спрямованість, патріотичний пафос. Проте не менш вагомими тут є протест проти самої сутності війни як насильства над людиною, проти війни, яка знищує в людині людське і перетворює її на потвору з психологією тварин. Саме такий підхід у зображенні війни гаємо у творах Г. Белля, В. Викова, Я. Івашкевича, В. Некрасова.
Війна у творах німецького письменника Геріха Белля — це війна переможених. Він зображує її останній період — період відступу і поразки, проте Белля цікавила не війна як така, а людина на війні. "У величезній кількості жертв, — говорить він, — губиться окрема людина...", саме ця окрема людина, її страждання стають центральним об'єктом зображення.
Герої Белля — солдати, єфрейтори, фельдфебелі, обер-лейтенанти — прості служаки, виконавці чужої волі, шо не знайшли в собі сили протистояти фашизму, а тому самі певною мірою страждають від своєї причетності до його злочинів. Ні, Белль не виправдовує їх — він співчуває їм як людям.
Маленьке оповідання Белля "Подорожній, коли ти прийдеш у Спа..." пронизане величезним антивоєнним пафосом, до того ж йдеться не тільки про заперечення фашизму, а й будь-якої війни.
Сюжет оповідання будується на поступовому впізнаванні головним героєм, молодим пораненим солдатом, гімназії, в якій він навчався протягом восьми років і яку залишив всього три місяці тому, коли був відправлений прямо від шкільної парти на фронт.
Детально змальовуючи реквізит гімназії тогочасної фашистської Німеччини (погруддя німецьких володарів від "великого курфюрста до Гітлера", "взірці арійської породи" на стінах, погруддя Цезаря, Цицерона, Марка Аврелія, Гермесова колона, зображення Зевса, Ніцше і т. п.), Белль показує читачеві, що подібний реквізит відповідає певній системі виховання і в даному випадку — виховання расизму, власної вищості і непереможності.
4,7(90 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ