М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Dinochka99
Dinochka99
01.02.2022 20:34 •  Литература

Сочини сказку "путешествие капельки".постарайся отразить в сюжете такие моменты: уход героя из дома,приключения и испытания в пути,возвращение домой.

👇
Ответ:
лорею
лорею
01.02.2022
Жила в лужице Капелька. Маленькая такая. Вокруг неё было много таких же капелек, прямо точь-в-точь как она сама. И подумала капелька: «Не хочу быть как все. Буду путешествовать!»Когда-то тоже писали такое сочинение с:Уцепилась она за плащ Ветерка и полетела вверх. Летела-летела, видела и поля, что проплывали под ней, и зеленые мохнатые леса, и деревушки с маленькими, как игрушечными, домиками. А Ветерок все уносил её выше и выше, пока не долетели они до Облачка. Капелька поблагодарила друга-Ветерка, и тот полетел себе дальше. А  маленькая путешественница осталась отдохнуть на Облачке. Там было так тепло и мягко, оттуда весь мир был как на ладони. Капелька запрыгала от радости, от гордости, что она одна такая, и что ни одна капля из той лужицы никогда не видела такой красоты. Она так увлеченно прыгала, что не заметила как её окружили такие же капельки. Когда же она их увидела, то от досады прыгнула совсем сильно и провалилась вниз.
4,5(100 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
roma1918
roma1918
01.02.2022
Отзыв.
Достоинства этого фильма нельзя не похвалить, непревзойдённая игра актёров и великолепная режиссёрская постановка Леонида Быкова.Очень красочно и правдоподобно рассказывает нам о мужестве и храбрости и любви, о людях которые не теряли чувство юмора даже глядя в лицо смерти, о настоящих офицерах, которые тоже хотели жить как и все.
     Зрелищный и красочный с чудесным юмором и великолепной музыкой. 
    И самое неповторимое - это игра Леонида Быкова. Эту роль ни один актёр того времени лучше бы не с играли. Хоть все его роли были и комедийными и мы привыкли его видеть только в этом амплуа, но здесь он исполнил свою роль просто бесподобно.
    Говорить об этом фильме можно много, но самое лучшее - это его просто посмотреть. Его можно смотреть ни один, ни два, а много много раз и он никогда не надоест.
4,4(56 оценок)
Ответ:
Ингуш03
Ингуш03
01.02.2022

Шептало — уособлення людської душі, її вагань та поневірянь: прагнення волі чи підкорення силі обставин? Протест чи конформізм? Цитата, винесена мною на початок твору, і спричинила глибокі й серйозні роздуми. Але, чи не вперше, я не маю категоричного судження, впевненої власної позиції. Тож я нічого не стверджуватиму, але спробую подумати просто в цьому творі. Є проблеми, про які ти б ніколи й не замислився: якісь конкретні реальні речі до часу видаються важливішими. Але отак, майже випадково, зіткнувшись із цим, я не можу лишитись осторонь…

Головний герой новели (дивно говорити так про тварину, але його непроста душа, сповнена цілком людських переживань та вагань, дає нам таке право) наприкінці твору таки повертається до свого хазяїна Степана. Втеча на волю видається нібито стихійною дією, він радий ткнутися мордою в руки Степана, не боїться й майбутніх сварок чи навіть ударів. Мені було боляче це читати. Це не історія про безмежну довіру тварини до людини чи щось таке, а історія про викривлення, приручення гордої красивої душі. Принаймні така моя думка. Це історія підкорення, навіть поневолення. І якщо спочатку це поневолення було тільки формальним, то наприкінці воно стало остаточним, бо неволя — не жердини, з яких складається загорожа, неволя — всередині…

Те саме з людиною. Не в змозі надалі чинити опір, людина думає, що «розумніше до часу прикинутися скореною, лишившись в душі вільною, аніж бути скореною насправжки».. Але де ж гарантія, що роль, маска не стане сутністю, що волі не загубиться, не вивітриться? Краще удати з себе скореного? Чи треба бігти проти вітру проти течії? Це не питання відірваної від життя філософії, це питання світогляду, життєвої позиції, питання нагальне, якщо можна так сказати… Скільки разів на день ставимо його собі, але ніколи не доходимо до широкого узагальнення. Таке узагальнення підказав мені твір Володимира Дрозда. Поки що я не маю повної, остаточної відповіді на це питання, але шукатиму її і не полишу своїх роздумів на нівдорозі…

Вийшло так, що в моєму творі значно більше питань, аніж відповідей. На даль чи на щастя, в житті теж значно більше питань, а ніж відповідей. Я схиляюсь до позиції опору, протесту, боротьби. І тут ховається небезпека: чи не виллється це все у звичайний максималізм, загальне заперечення, боротьбу всіх проти всіх? От… І знов питання.

Важко дати відповідь за такий короткий проміжок часу, у такому короткому творі. Нелегко й взагалі знайти ці відповіді.

4,4(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ