М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
violettasergeevna
violettasergeevna
22.05.2023 11:46 •  Литература

Краткое содержание "цифры" бунин. лучше всего перескажи сам(а) ))

👇
Ответ:
Бунин И. А. "Цифры". 
Маленький мальчик просит дядю показать цифры. Но дяде не хочется . Мальчик очень просит, потом начинает возмущаться сильно, доходит до  возмутительного поведения .
Позднее мальчик успокаивается и просит прощения (так сильно он хотел, чтобы его познакомили с цифрами). Дядя показал цифры.
Дядя понимает ,что он был не прав. Помнит об этом долгие годы.
4,5(49 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
додо7
додо7
22.05.2023

ответ:

середньовічна література — це період в історії світової літератури, що розпочинається з пізньої античності (4-5 століття), а завершується у 15 столітті. першими ознаками середньовічної літератури стали поява християнських євангелій (1 століття), релігійних гімнів, творів аврелія августина («сповідь»), переклад біблії латинською мовою, здійснений ієронімом. зародження і розвиток літератури середньовіччя визначається трьома основними факторами: традиціями народної творчості, культурними впливами античного світу і християнством. своєї кульмінації середньовічне мистецтво досягло у 12-13 столітті. у цей час його найвагомішими досягненнями стала готична архітектура (собор паризької богоматері), лицарська література, героїчний епос. згасання середньовічної культури і перехід її в якісно нову стадію — відродження (ренесанс) — проходить в італії у 14 столітті, у решті країн західної європи — у 15 столітті. цей перехід здійснюється через так звану словесність середньовічного міста, що в естетичному плані має цілком середньовічний характер і переживає свій розквіт у 14-15 та 16 століттях.

объяснение:

4,4(51 оценок)
Ответ:
Neznayka56000
Neznayka56000
22.05.2023
По обличчю Седріка було видно , що він людина прямодушний , нетерплячий і запальний . Середнього зросту , широкоплечий , з довгими руками , він відрізнявся міцним статурою людини, звиклої переносити суворі позбавлення на війні або втома на полюванні. Голова його була правильної форми , зуби білі , широке обличчя з великими блакитними очима дихало сміливістю і прямотою і виражало таку благодушність , яке легко змінюється спалахами раптового гніву. У його очах блищали гордість і постійна настороженість , тому що ця людина все життя захищав свої права , посягання на які невпинно повторювалися , а його швидкий , палкий і рішучий характер завжди тримав його в тривозі за своє виключне положеніе.Длінние русяве волосся Седріка , розділені рівним проділом , що йшов від тім'я до лоба , падали на плечі ; сивина ледь пробивалася в них , хоча йому йшов шістдесятий рік
4,5(94 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ