М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
VasG12
VasG12
03.10.2022 03:01 •  Литература

1) почему лицейских выпускников назвали чугунниками. 2) вспомните что вам известно о жизни пушкина в царском лицее.

👇
Ответ:
adidas2963
adidas2963
03.10.2022
Из лицейской клятвы. «И последний лицеист один будет праздновать 19 октября...»
И очень скоро сделаются и оттого милым ссоры с Пущиным, несколько высокомерные поучения Горчакова, занудства Модиньки Корфа и даже экс-директор Фролов —
Хвала, хвала тебе Фролов.
Кто не слыхал школьных клятв на выпускных вечерах, и затем — холодные случайные встречи на улице, неузнавание или — на ходу — «как жизнь, старик?..»
Но в день окончания школ-лицеев все иначе. В альбоме Пущина:

Ты вспомни первую любовь,
Мой друг, она Но с первыми друзьями
Не резвою мечтой союз твой заключен;
Пред грозным временем, пред грозными судьбами, О милый, вечен он!
Но все это не сразу и не просто подтвердится
Пред грозным временем, пред грозными судьбами.

НА ПРОЩАНИЕ ДИРЕКТОР ЭНГЕЛЬГАРДТ ПОДАРИЛ ВСЕМ ЧУГУННЫЕ КОЛЬЦА — СИМВОЛ КРЕПКОЙ, КАК МЕТАЛЛ, ДРУЖБЫ, — и они станут ЧУГУННИКИ. Пущин — офицер гвардейской конной артиллерии, Горчаков — в коллегии иностранных дел с чином титулярного советника (9 класс); Пушкин — в коллегии иностранных дел коллежским секретарем (10 класс).
4,4(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kaznacheev27p070e2
kaznacheev27p070e2
03.10.2022
Детство- самая счастливая пора, потому что нет забот. Только ты и радость, которая попадает тебя при взрослении. То чувство когда ждёшь праздников, оно остаётся в детстве и его не вернуть. Прогулки с друзьями в детстве совершенно другие. Ты не сидишь в телефоне так часто, радуештся жизни. Радуешься тому что тебя подарили ту самую жизнь. Учёба даётся легче, но делать её с родителями невыносимо. Так много красок! Море скрытых тайн, которые ты узнаешь только в будущем. Интересно играть в кукол, машинки. Вот почему детство- самая счастливая пора!
Я обожаю своё детство, благодаря радости полученной с тех лет!
4,7(31 оценок)
Ответ:
school712
school712
03.10.2022
Пані де Реналь — дружина мера міста Верьера, мати трьох синів. Життя її протікає спокійно і безтурботно. Вона не цікавиться справами чоловіка і справляє враження простушки. Але Жюльєн Сорель, опинившись в будинку Реналей в якості наставника-гувернера, відразу ж звертає увагу на пані де Реналь, яка відрізняється «наївною грацією, чистою і живою». Луїза не любить свого чоловіка. До Жюльєна вона ще не знала пристрасті. Але всепоглинаюче почуття до молодого гувернеру перетворює г-жу де Реналь в палку і самовіддану жінку. Сила цієї любові настільки велика, що вона здатна подолати егоїзм Жюльєна, облагородити його внутрішній світ. … Я вся — одна суцільна любов до тебе. Навіть, мабуть, слово «любов» — це ще занадто слабо. У мене до тебе таке відчуття, яке тільки хіба до бога можна живити: тут все — і благоговіння, і любов, і слухняність … Жюльєн усвідомлює, що це не просто скороминущий зв’язок із заміжньою жінкою, це щось більше. У ньому зароджується у відповідь високе почуття. Але честолюбні задуми Жюльєна спонукають його розлучитися з пані де Реналь. Лист, який Луїза посилає маркізу де Ла-Молю, містить шокуюче зізнання в любовному зв’язку з Жюльєном Сорелем. Лист напівбожевільного характеру, написаний в стані афекту, був всього-на-всього спробою пані де Реналь перешкодити шлюбу коханої людини з іншою жінкою. «Бідність і жадібність спонукали цю людини, здатну на неймовірне лицемірство, спокусити слабку і нещасну жінку і таким шляхом створити собі деякий стан і вибитися в люди … Він не визнає жодних законів релігії. Сказати по совісті, я змушена думати, що одним із в досягти успіху є для нього зваба жінки, яка користується в будинку найбільшим впливом.» Луїза нічого не може змінити у власній долі, але бажання щастя виявляється непоборним. Любовне безумство пробуджує в ній силу духу, про яку вона раніше не підозрювала. Після вироку Жюльену пані де Реналь домагається зустрічі із засудженим на страту коханим. Жюльєн повертається в своїх почуття до Луїзи Його в кінці життєвого шляху «потягнуло до незлобивості і простоті». Жюльєн немов сповідається пані де Реналь: «У ті колишні часи, коли ми бродили з тобою в вержійскіх лісах, я міг би бути такий щасливий, але бурхливе честолюбство захоплювало мою душу в якісь невідомі далі. Замість того щоб притиснути до серця цю чарівну ручку, яка була так близько від губ моїх, я дозволяв майбутньому забирати мене від тебе; я весь був поглинутий незліченними битвами, з яких мав вийти переможцем, щоб завоювати якесь нечуване становище … Ні, я, напевно, так би й помер, не дізнавшись, що таке щастя, якби ви не прийшли до мене сюди, в в’язницю ». Почуття горя і втрати настільки велике, що через три дні після страти Сореля пані де Реналь помирає, обіймаючи своїх дітей.
4,4(39 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ