М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Sapff1ra
Sapff1ra
17.03.2020 01:32 •  Литература

Напишите план по рассказу "муму". вот отрывки из этого плана.допишите начало и конец. зарание .(20 ) ) ) 3.муму и барыня 4.приказ барыни 5 .возращение муму

👇
Ответ:
senan53
senan53
17.03.2020
1.Экспозиция дом барыни 2.Жизнь Герасима в доме Барыни . 3. Барыня решается женить пьянницу капитона4. Привязанность герасима к татьяне5.расставание с татьяной 6. герасим находит муму и ухаживает за ним7.Барыня велит убрать собаку8. Ггерасим прячет муму от барыни9. Барыня велит убить собаку герасим обещает сделать это сам10. герасим сдерживает свое обещание 11. герасим самовольно уходит 
4,4(29 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sergey260
sergey260
17.03.2020

Объяснение:

Александр Сергеевич Пушкин – русский поэт, писатель, драматург. Он величайший творец, его перу принадлежит около тысячи произведений, но я хочу рассказать лишь об одном из них.

Повесть я прочитала совсем недавно по школьной программе. Книга вызвала у меня бурю эмоций: радость, волнение, грусть и изумление. Прочитав, я не могла поверить в такое стечение обстоятельств.

Хоть главные герои произведения – Гринёв и Пугачёв, но повесть называется «Капитанская дочка», потому что именно Мария Миронова – образец нравственности, она обладает мужественностью, стойкостью и верой.

В «Капитанской дочке» автор затронул исторические и общечеловеческие проблемы. Его герои живут и действуют в непростые времена – в России идёт восстание Пугачёва.

Александр Сергеевич Пушкин раскрыл характер каждого героя. Гринев – человек слова, даже перед лицом смерти он будет говорить правду. Сначала Пугачёв мне был противен, но после его благородных поступков я поменяла свое мнение.

В момент прочтения книги я всё время переживала за отношения Петра и Марии. Произведение прочитала на одном дыхании, невозможно было оторваться от книги.

Я всем советую прочитать эту превосходную повесть. Вы не потратив на это произведение несколько часов. Эта книга – прививка от пошлости, трусости и предательства.

4,6(28 оценок)
Ответ:
abdylaevapatima
abdylaevapatima
17.03.2020

Герой, чиє ім'я стоїть в назві твору, займає в ньому особливе місце, серед інших героїв «Слова ...» його образ особливо яскравий і виразний. Мені здається, що саме князь Ігор, особистість складна і суперечлива, найбільш близький сучасній людині, а тому викликає щирий інтерес, хоча він відділений від нас величезної тимчасової дистанцією.

Ставлення автора «Слова ...» до руських князів, зображеним в ньому двоїста, що позначилося і в образі князя Ігоря. З одного боку, автор бачить в князів представників Русі, він їм співчуває, пишається їх успіхами і переживає за невдачі. З іншого боку, він засуджує їх егоїзм, розбрат і місницькі політику, їх небажання відстоювати общерусские інтереси .. На прикладі походу на половців Новгород-Сіверського князя Ігоря Святославича автор показує, до чого призводить відсутність єднання, а тому для вираження головної ідеї «Слова. .. »образ князя Ігоря має дуже велике значення.

Ігор діє за формулою: «ми собе, а ти собе». Він йде в похід на половців один, а тому і терпить поразку. Святослав Київський, з яким солідарний автор, говорить Ігорю, що він самостійно відправляється в похід тому, що шукає собі славу, яку не бажає ні з ким ділити, крім кількох вірних йому князів:

Русичі великі поля червленими щитами перегородили,

Шукаючи собі честі, а князю - слави.

Хоробрий, але недалекоглядний Ігор йде в похід, не дивлячись на те, що з самого початку його попереджають про поразку численні «знамення»:

Сонце йому тьмою путь заступало;

Ніч стогонами грози птахів пробудила;

Свист звіриний встав,

Збив див -

Кличе з верху дерева,

Велить прислухатись ...

Але Ігор не бажає нічого і нікого слухати, він вірить в свою зірку і з невеликим загоном соратників йде в похід. Він, безумовно, любить батьківщину, але бажання особистої слави «заступає йому знамення». Перед походом він звертається до своєї дружини:

Краще адже убитим бути,

Чим полоненим бути;

Сядемо ж, брати,

На бистрі коні

Так подивимося хоч

На синій Дон.

Фінал оповідання дає дещо інший поворот в трактуванні образу князя Ігоря. Переломним моментом служить центральний епізод третій частині -плач Ярославни, юної дружини Ігоря, яка представляє собою образ ідеальної російської жінки. Вона оплакує не тільки полон чоловіка, але сумує про всіх полеглих російських воїнів. У народно-пісенних традиціях вона кличе на до сили природи: «вітер, вітрило», Дніпро Словутич, «світле і Трисвітлого сонце». Її плач - це дивовижне по красі і виразності символічне уособлення плачу всій землі Руській про загиблих і полонених своїх захисників.

Але плач Ярославни має і ще одну дуже важливу функцію: він покликаний освятити втеча Ігоря з полону, що вважалося вчинком, що завдає шкоди честі князя. Тут його втеча як би освячено космічними, природними силами, які покликані плачем Ярославни.

4,7(19 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ