Читаючи твори А. де Сент-Екзюпері, гостріше відчуваєш красу світу й силу людського потягу до братерства. Письменник і пілот загинув за три тижні до визволення рідної Франції (1944) — він не повернувся на базу з бойового завдання, але його книги продовжують допомагати нам краще розуміти себе й навколишній світ.
Філософська казка «Маленький принц» була написана Екзюпері незадовго до загибелі. Мудрість її натяків не завжди можна передати формулами й словами. Півтони і відтінки алегоричних образів такі ж ніжні, як і витончені
малюнки, якими автор ілюстрував свій твір.
Маленький принц головний персонаж казки показаний нам у подорожі, у русі, у пошуку, хоч він і розуміє, що час від часу треба зупинятися й оглядатися назад і навкруги: якщо йти прямо перед собою, куди очі дивляться, то далеко не зайдеш. На різних планетах він зустрічається з їх дорослими мешканцями, які за цифрами доходів, честолюбством, жадібністю забули про своє людське покликання.
Глава 1.
Космобиолог, директор Московского зоопарка доктор Селезнев, собирается в экспедицию к дальним планетам, в поисках редких животных. Вместе с ним на корабле "Пегас" под командованием капитана Зеленого отправляется его дочь, второклассница Алиса. Корабль и так перегружен, но им предстоит поместить гигантский торт, переданный бабушкой ко дню рождения внука Коли, работающего в экспедиции на Альдебаране.
Глава 2.
Первая остановка на Луне. Алиса и Зеленый идут смотреть чемпионат по футболу, а профессор встречает своего старого друга Громозеку, археолога с планеты Чумароз. Тот рассказывает про музей на планете Двух капитанов, советуя поискать в их дневниках следы необычных космических животных. Решено лететь в музей, где директором друг Громозеки доктор Верховцев.
Глава 3.
С директором музея путешественники встретились у гигантской статуи капитанов, на плече одного из которых сидела необычная птица. Верховцев встретил гостей настороженно, сказав, что у него нет дневников, и спрятался. Экспедиция отправилась на планету Блук.
Объяснение: пишу только три главы потому что только их сама читала