М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
leylakhalimova
leylakhalimova
09.04.2022 19:38 •  Литература

Чему учит рассказ первая охота ? в. бианки.

👇
Ответ:
Lsjsjajj
Lsjsjajj
09.04.2022
знакомят малышей с миром природы. Ещё 
4,6(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ByGaTiVlAdLeN
ByGaTiVlAdLeN
09.04.2022
Особливу сторінку творчої спадщини Самійленка становлять сатиричні та гумористичні поезії, в яких поет висміює негативні риси земляків-українців, їх неробство та боягузтво, псевдопатріотичне базікання про "високі матерії". До такої тематичної групи належить і його вірш "Патріоти" (1899). Сюжет його двоє хлопців стояли і розмірковували, а точніше базікали, про "долю своєї землі". На словах вони "боронили" права народні, розмовляли "про окремість натури", "давність своєї культури", фантазували про те, як "дійде народ своїх прав". А третій хлопчина стояв собі мовчки, бо "він мовити красно не міг", але щиро вболівав за долю своєї безталанної України.
Вбачались йому патріоти
Із купою слів голосних,
А поруч мільйони голоти,
І темність, і вбожество їх.
Але поет не схвалює і поведінку третього юнака, хоч йому й болить безправне становище народу, його убожество, темнота. Автор вважає, що мало самого лише і співчуття. Справжній патріот той, хто не сидить склавши руки, а бореться за краше життя, захищає народні інтереси. Ця думка й є ідеєю твору.
Поезія написана тристопним амфібрахієм, римування перехресне.
У цьому сатиричному творі автор для показу двох протилежних позицій героїв застосовує антитезу: двоє розійшлися "веселі" — третій "стояв зажуривсь". Авторську позицію яскраво демонструє іронія, з якою Самійленко вживає слово "патріот": "вбачались йому патріоти із купою слів голосних". Цікавим здається і використання фразеологізмів: "Він докази всі наукові по пунктах як слід розложив"; "так двоє вели язиками роботу для краю свого", "в землю б поліг". Вживання мовних штампів (народні права, розложити по пунктах, вести роботу) героями-лжепатріотами підкреслює скоріше їх вміння "базікати", а не освіченість чи бажання працювати.
4,7(64 оценок)
Ответ:
stepura032
stepura032
09.04.2022
почти сто тридцать лет с тех пор, как в битве при Гастингсе (1066) норманнский герцог Вильгельм Завоеватель одержал победу над англосаксонскими войсками и завладел Англией. Английский народ переживает тяжёлые времена. Король Ричард Львиное Сердце не вернулся из последнего крестового похода, взятый в плен коварным герцогом Австрийским. Место его заключения неизвестно. Между тем брат короля, принц Джон, вербует себе сторонников, намереваясь в случае смерти Ричарда отстранить от власти законного наследника и захватить престол. Ловкий интриган, принц Джон сеет смуту по всей стране, разжигая давнюю вражду между саксами и норманнами.

Объяснение:

4,5(28 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ