М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Аааоо0
Аааоо0
14.10.2021 09:56 •  Литература

Сочинение как нужно вести себя в лесу

👇
Ответ:
адэли12
адэли12
14.10.2021
Мы пошли с друзьями в лес. В лесу стояли знаки не разводить костры и разорять птичьи гнёзда. Но мы не заметили знаки и стали разводить костёр. Потом мы забыли убрать за собой мусор. Когда мы шли домой нас остановил охотник и спросил:,,Это вы не убрали за собой мусор и разводили костры?,,- мы ответили:,,Да это мы, извините нас мы все уберём,,. И мы пошли убирать. 
Так что не забывайте убирать за собой мусор и не разводите костры в лесу!
4,6(66 оценок)
Ответ:
Ochinchin
Ochinchin
14.10.2021
Нужно в лесу себя вести аккуратно. Не расбрасывать мусор . Не трогать незнакомые растения , ягоды нельзя есть и грибы !
4,7(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Аружан200345
Аружан200345
14.10.2021
Получается у гренева там достойной происхождения,  а вот у швабрина нет, потом служит гренев в белорусской крепости меньше чем швабрин, год кажется, разница. гренев относился к службе добросовестно, а вот швабрин где-тои холтурит, может подлизаться к  кому-нибудь, тобишь ему лучше будет. и вот к любимой гренев любит машу любииит, все ради нее готов, а вот швабрин нет, силком все заставлял делать, да и может он думал, что любил ее, но он ее предал, если так говорить , да и его отношение говорит обратное
4,8(1 оценок)
Ответ:
DashaVologina1
DashaVologina1
14.10.2021

що в житті людини найцінніше? (за повістю ч. діккенса «різдвяна пісня в прозі»)

у житті людини багато цінностей, але все-таки є найголовніші, без яких жодна особистість не може уявити своє буття. звичайно, вони визначаються самою людиною залежно від її моралі, виховання, мети існування на цій землі.

прочитавши повість відомого ійського письменника ч. діккенса «різдвяна пісня в прозі», я замислилася, що ж таки є найціннішим у житті людини. для героя повісті, скруджа, найбільше значення мали гроші. але потім він зрозумів, що вони не приносять щастя.

незважаючи на величезне багатство, скрудж залишався самотнім. як виявилося, самотність не залишала героя усього життя. у дитинстві хлопчик був позбавлений батьківського тепла, піклування, родинного кола. він зрадив кохану, друзів. «один, як перст, на всьому білому світі», — такий сумний висновок прожитого життя.

чи була у скруджа можливість змінити своє життя? так, але він ніколи не замислювався над цим питанням. та коли побачив свій похорон, тоді й повернувся думкою до прожитих років. ця подія перевернула його душу. він зрозумів, що сам винен в усьому. скрудж вирішив змінитися, адже зробити це ніколи не пізно. і сталося це в різдвяну ніч.

уже вранці він наказав краще топити в конторі, підвищив бобу платню, дав грошей на лікування крихітки тіма, зробив подарунки усім кретчитам, роздавав гроші злидарям. та найголовніше, що зрозумів скрудж, це те, що сила людини не в грошах, а в сім'ї. для кожного родина — це опора й підтримка. як писав французький письменник xix століття а. монтерлан, «є вогнище має бути вогнищем, до якого ми завжди повертаємося».

і скрудж почав жити щастям інших людей, їм, ставши добрим, щедрим, милосердним. важко не погодитися зі словами німецького поета і філософа й. в. гете: «людина живе справжнім життям, якщо щаслива чужим щастям».

 

 

 

користувацький пошук

4,5(52 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ