М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sasavotchel
sasavotchel
21.06.2020 00:32 •  Литература

Сочинить рассказ ! 10бб. опорные слава внизу.

👇
Открыть все ответы
Ответ:

Уявити історію людства, його культуру неможливо без визначних пам’яток минулого — священних книг народів світу.

Веди — одна з найдавніших книг світу, пам’ятка давньої індійської літератури. Веди допомагають зрозуміти духовну культуру Індії

Та багатьох народів Азії, адже вони стали основою для створення різних релігійних і філософських учень: індуїзму, буддизму, брахманізму, джайнізму. Послідовники цих релігій вважають10, що веди мають божественне походження.

Веди складалися протягом тривалого часу, приблизно 500—700 років. Перші тексти були створені ще у ІІ тисячолітті до н. е. Веди об’єднали стародавні міфи, легенди, притчі, історичні хроніки, героїчні епоси, норми права, релігійні ритуали, що були створені давнім індійським народом.

У той давній час, коли створювалися веди, художня творчість ще не була відокремлена від інших видів духовної діяльності людини. Релігія, міфологія і мораль втілювалися у художні образи. Ці художні образи з часом набули власного значення, приваблюючи своєї красою й багатозначністю. Саме тому до текстів вед зверталися і звертаються митці різних країн світу, а веди стали не тільки пам’яткою релігійної культури, але й літератури.

Найяскравішою пам’яткою літератури є Біблія. У грецькій мові слово «бібліа» означає «книги». Але для багатьох поколінь людей різних народів це слово стало символом віри. Віруючі сприймають Біблію як суцільний текст Святого Письма, хоча книга ця складається з багатьох творів, створених у різні часи, різними авторами, на різних мовах. Найдавніші твори Біблії виникли ще у ХІІ столітті до н. е. Останні за часом творення з’явилися на початку нашої ери.


4,4(78 оценок)
Ответ:
Arina12345678901
Arina12345678901
21.06.2020
Когда мне было пять лет, со мной произошел смешной случай. Я всегда очень любила смотреть на огонь. И вот как-то раз вечером, когда все были дома, я нашла в дальней комнате старый казан. Я решила, что в нем можно развести костер из старых бумажек - ведь пол-то не пострадает. Я отодвинула казан подальше от мебели и на всякий случай принесла банку с водой и поставила рядом. (Я тогда была маленькой и логика у меня была, но "детская".) 

Родители смотрели в другой комнате телевизор и ничего не видели. Стащив на кухне спички, я нарвала кусочков старых газет и положила в казан. Зажгла, смотрю - красиво горит! Подкладывала по кусочку бумагу и любовалась пламенем... пока на запах горелого не прибежали родители. Я их сначала не заметила даже - оглянулась, когда услышала их громкий смех. Это они заметили принятые мной "меры пожарной безопасности". Меня даже не ругали тогда, только объяснили, что так делать нельзя. До сих пор эту историю родители иногда вспоминают и смеются.  
4,8(92 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ