4 - а
5 - в
6 - б
7 - б
8 - в
9 - б
10 - в
11 - а
12 - б
1. Я вважаю, що Ібсен назвав п'єсу саме так, бо хотів показати, що родина у родині Хельмерів немає справжні теплих стосунків, любові, що вони неначе ляльки, які живуть разом, але не знають справжніх один одного та навіть себе.
2. Різдвяне свято - це свято, на якому збирається вся родина, завдяки йому члени родини стають ближчими.
3. Реакція Хельмера коли розкривається таємниця Нори.
5. Я вважаю, що для сімейного щастя потрібна любов, повага та взаємопідтримка.
Пізнавати світ від народження до смерті, проникати в його таємниці й премудрості — властиво людям Сходу, різним його націям і народностям. Пошуком сенсу життя, причин його швидкоплинності й різноманіття його форм з давніх часів зайняті думки і японських філософів. Японія — країна найбагатшої культури, неосяжних знань, численних відкриттів, дивних традицій. Книга віршів для будь-якого японця — джерело життєвої сили й духовного збагачення, необхідного, як повітря й сонце (у такий б відбувається в Східній Азії спілкування «від духу до духу»).
Особливе місце в ліриці японців займає пізніший за часом виникнення жанр хайку (або хоку), що є ніби усіченим танка.
Один із кращих постів, що працювали в жанрі хайку, — Мацуо Басьо (1644—1694). Басьо перетворив хайку, що буквально означає «гумористичні вірші», на серйозний жанр пейзажної лірики. Його поезія, наповнена глибоким філософським змістом, пильною увагою до внутрішнього світу, прагненням проникнути вдушу явищ природи, вирішує проблеми пізнання дійсності з позицій любові дожиття й людини. У творчості Мацуо Басьо здобули високе звучання події щоденного життя людини
Объяснение: