Объяснение:
Юмористический рассказ Чехова «Смерть чиновника» повествует о некоем Червякове, который чихнув, обрызгал слюной генерала. Пораженный и испуганный чиновник начинает постоянно преследовать генерала и извиняться перед ним, причем такое поведение вскоре выводит генерала из себя, и он выгоняет Червякова. Чиновник, не понимая, чем так раздосадовал того. Последняя фраза разумно объясняет все: «Придя машинально домой, не снимая вицмундира, он лёг на диван и … помер». Небольшая, но очень емкая деталь – вицмундир, который, казалось, словно прирос к чиновнику, символизирует страх перед вышестоящим чином, убившим человека.
Деталь в рассказах Чехова стала неотъемлемой составляющей повествования. У него не бывает «лишних» деталей. Каждая из них несет в себе какую-то смысловую нагрузку, позволяет лучше понять особенности характера героя, его поведения и душевного состояния.
ответ: Література - це предмет, де можна пізнати не тільки навколишній світ, а й себе. Книги дають нам всю пізнавальну інформацію про певні країни, про людей. Література - предмет, на якому ми не просто читаємо, а й аналізуємо твори. Що мав на увазі автор, коли писав ту чи іншу книгу? Що він хотів сказати читачам? Саме уроки літератури вчать нас не просто читати і пропускати все через себе, розуміти сенс написаного. Література стирає межі часу. Вона знайомить нас з духом тієї чи іншої епохи. Мало просто ознайомитися з літературним твором. Треба спробувати проникнути в таємниці задуму, знати передісторію створення твору. Література розвиває розум і почуття. Вона - наш учитель, наставник, провідник. Провідник у світ реального і нереального. Література, як я вважаю, один з найважливіших предметів для вивчення в школі. Він не тільки корисний, але і дуже цікавий.
Объяснение: