М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
233423
233423
01.01.2021 06:46 •  Литература

Навек запомнит наша мышка, что перед тем, как есть коврижки, все детки лапки и гладким вставьте слова подхадящие по смыслу

👇
Ответ:
Я предпологаю, что "Все детки моют лапки,
Чтоб быть и ходить гладким"
4,5(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
temaganenko
temaganenko
01.01.2021
Конфлікт "природної людини" Гурона і французького суспільства. (Індіанець Гурон, "природна людина", опинився у Франції, де зіткнувся з цивілізованим світом. Гурон — смілива і мужня людина. Він хоробро бився з англійцями і після тривалого бою його взяли у полон, та хоробрість юнака сподобалась англійцям. Вони відпустили індіанця і навіть запропонували йому здійснити подорож до Європи. Жадібний до знань і мандрів Гурон погодився. Тут і зустрів на березі Франції своїх родичів — дядечка і тітоньку Керкабонів. Побачив також багато чого досі йому невідомого у цивілізованому світі. Не все йому подобалося, далеко не з усім він був згоден — звідси і драматичні конфлікти "природної людини" і світу цивілізації. На відміну від Ж. Ж. Руссо, який вважав "природну людину" шляхом до світлого майбутнього всього людства, Вольтер зіштовхує свого героя з цивілізованим світом, висвітлює всі недоліки як цивілізованого світу, так і "природної людини".) 

2. Образ мадемуазель де Сент-Ів як символ зв'язку між "природною людиною" і суспільством, зіпсованим цивілізацією. (Мадемуазель де Сент-Ів — перше і серйозне кохання Гурона. Виходець із дикого краю, він не розумів жодних законів і умовностей, які могли б завадити єднанню двох люблячих сердець. До цієї зустрічі у Гурона був невеликий досвід любовних стосунків. Як він сам розповів новим друзям, на батьківщині у нього було кохання до гуронки Абакабу. Заради неї Гурон поборов свого суперника-індіанця. І хоча батьки коханої хотіли з'їсти переможеного, юнак відпустив його. Проте щастя Гурона було коротким — його кохану з'їв ведмідь. Нове кохання до вродливої дівчини — мадемуазель де Сент-Ів спалахнуло у серці Гурона з небаченою силою. Через нестримність почуттів, через його небажання підкорятися і визнавати елементарні правила і закони цивілізованого суспільства загинула його кохана, яка всім пожертвувала заради визволення із в'язниці Гурона. Можливо, з часом, призвичаївшись до цивілізації і ставши хорошим офіцером, Гурон збагнув усю глибину трагедії, до якої призвела його дикунська поведінка. Принаймні, як стверджує Вольтер, Гурон до кінця днів беріг пам'ять про кохану.) 
4,4(13 оценок)
Ответ:
alliekw3p0144w
alliekw3p0144w
01.01.2021
Чтение непосредственно делает нас эрудированнее расширить свой кругозор. узнать много чего нового, начать по-другому воспринимать мир и людей.
Книги обогащают нас эмоционально нашему саморазвитию и познанию себя. Человек в книгах находит отражение того, что происходит у него в душе, в его жизни. Чтение делает речь человека уверенной и здравой, формирует словарный запас и человек начинает легко выражать и формулировать с слов свои мысли. Ты получаешь много важных жизненных навыков, становишься грамотнее и интереснее в плане общения с другими людьми. Также чтение позволяет окунуться в воображаемый мир, отвлечься от реальности, открыть новые чувства и мысли. Любая книга - это опыт чужой прожитой жизнь, путь даже и вымышленной.
Поэтому, читать нам просто жизненно необходимо, чтобы учиться чему-то новому, познавать себя и окружающий мир.
4,4(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ