М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
hadaevbogdan
hadaevbogdan
12.05.2021 22:45 •  Литература

Произведение а. белый пудель. захотелось ли тебе прочитать это произведение целиком . почему

👇
Ответ:
maks200906
maks200906
12.05.2021
Да,хотелось и прочитал.А.Куприн хороший писатель,пишет отличные и интригующие произведения.
4,7(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ИльяХлус
ИльяХлус
12.05.2021

Ще в эподах у Горація намітився шлях до поезій, які він назвав "Пісні" ("Carmina"). Під цією назвою він видав у 23 р. збірка ліричних віршів, у трьох книгах. Вони були написані між 31 і 23 р. до н. е. Ними він хотів закінчити свою поетичну діяльність. Але на прохання Серпня він описав ще військові подвиги його пасинків Тіберія і Друза і, приєднавши до цих віршів та інші, видав останню, четверту книгу в 13г. до н. е.

Ліричні вірші Горація вже в античності стали називатися одами, і таку назву вони зберегли до нашого часу.

Захоплюючись грецькою поезією, Горацій ставить собі в заслугу, що він переніс на римську грунт грецьку лірику - мистецтво Алкея, Сафо, Анакреонта.

Правда, до Горація неотерики і головним чином Катулл користувалися метричними розмірами еолійських поетів, Горацій же збагатив римську поезію, застосовуючи в різних варіаціях строфи алкееву, сапфическую, асклепиадову.

Перший збірник складається з 38 віршів. Перші шість од третьої книги отримали назву "римських од", так як у них прославляються Рим і політика Серпня.

Збірка відкривається віршем, присвяченим Меценату. Люди проявляють схильність до різних занять, говорить Горацій, але поезія стоїть вище всього, і справжнє його покликання - бути ліричним поетом. До думки про високу місію поета він повертається в одах 7 і 13 книги II, 8 - книги IV. Майже всі оди Горація мають обіг - це не що інше, як свого роду посвячення різних сучасникам поета або вигаданим особам.

Як не прагнув Горацій здійснити эпикурейский принцип "Проживи непомітно", але це йому не завжди вдавалося. Вже в перших одах є відгуки на політичне життя римського суспільства.

Вимога "золотої середини", яке Горацій розгортає в оді до Лицинию (II, 10), є відображення філософії помірних стоїків. Воно відповідало духу часу як виправдання мінливості щастя:

^ Той, хто золотій середині вірний,

Мудро уникне і убогій покрівлі,

І того, що в інших живить заздрість,-

Чудових палаців.

Частіше тріпає вихор велетні-сосни,

Важче обвал всіх високих веж.

І громаддя гір залучають частіше

Удари блискавок. (II, 10, 5-12.)

Вже з самого початку Горацій попереджає, що він налаштовує ліру на новий лад: він буде співати нові пісні, не тільки витримані в одному розмірі (алкеева строфа), але і вимагають побожного мовчання.

Поет починає з основного своєї вимоги - золотої середини. Він пропагує задоволення малим, помірність, закаляющую людини. Вона ж є запорукою гідної поведінки на війні, запорукою безсмертної римської чесноти. Така ж ідея проводиться в оді 2-й. Ода 3-я - продовження попередніх думок: справедливий чоловік захищає праве діло, він не боїться страт, він сміливо бореться з тираном, який звик наказувати одним лише виразом обличчя.

Ода 4-я продовжує прославлення Серпня. Влада його - влада розумна. Його, як і поета, надихають Камены і вселяють йому мудрі рішення. Могутність Серпня зіставляється з владою Юпітера, законно карає непокірних. Чим же Серпень доріг поетові? Про це трактує ода 5-я: він підкорить ворогів - британців і парфян - і спокутує колишній ганьба римлян. Ганьба не в одній поразці, це тільки наслідок зіпсованості вдач. Говорячи про це в оді 6-й, Горацій протиставляє сучасному суспільству б життя предків, гідний всілякого наслідування.

Таким чином, художніми засобами Горацій стверджує принципат, обожнює Серпня, тобто переслідує ту ж мету, що Вергілій в "Енеїді".

У книзі IV од, що складається з 15 віршів, проводяться ті ж думки про безсмертя поезії та прославлення Августа і його пасинків Тіберія і Друза. Урочистість, гармонійність окремих частин кожної оди характеризують Горація як цілком сформованого поета.

Подробнее - на -

Объяснение:

4,5(72 оценок)
Ответ:
kanayevasaniya
kanayevasaniya
12.05.2021

Объяснение:

1 Поучение:

Брат мой Николай, слушай родителей своих, ибо заповеди глаголят истину. Будь гибким и относись к другим так, как ты хочешь, чтобы другие относились к тебе.

Сделал добро, добро к тебе вернётся. Не льсти и не ленись. Люби свою Родину и не забывай её никогда. Живи не только ради себя, ибо ты не один.

Не мсти другим, ибо месть – порождение зла. Не лги, ибо горькая правда лучше сладкой лжи.

Учись хорошо, ведь знания красят человека.

Я не хочу, чтобы эта грамотка осталась незаметной.

Я твоя сестра старшая, а устами моими глаголет правда.

2 Поучени: Поучение сестрёнке моей.

Сестрёнка моя, прочти мои поучения.

Никогда не ленись, почитай старших, будь вежлива и относись к людям с уважением. Не лги, соблюдай своё слово, не будь горда.

Не ленись в учёбе, а то в жизни придётся тебе трудно. Будь трудолюбивой по дому.

Войдя в транспорт, уступи место пожилым людям, женщинам с грудными детьми.

На улице здоровайся со знакомыми тебе людьми пожилым людям: переведи через дорогу подняться на нужный этаж.

Не обманывай окружающих. Будь хозяйкой своего слова.

Сестрёнка моя, не забывай мои поучения, читай их почаще.

4,8(81 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ